Alexander Prečítam Ti, mami

€ 7.51 € 7.13
Tovar máme skladom!

Popis

Prečítam Ti, mami je vzdelávacia hra pre deti, ktorá zábavným a originálnym spôsobom uľahčí výučbu čítania. Deti sa snažia z farebných dielikov čo najrýchlejšie zostaviť obrázky a následne prečítať písmenká a slová, ktoré tým zložia.

Dieliky obsahujú krásne obrázky, ktoré im uľahčia skladanie slov. Ak obrázok zloží dobre, slovo sa pod obrázkom objaví správne. Obrázky sú rozdelené na 3 skupiny podľa počtu dielikov, z ktorých sa skladajú.

Stupeň obtiažnosti hry sa zvyšuje s väčším počtom dielikov. V prípade, že úroveň hráčov zodpovedá nižšej obtiažnosti, možno rozdať nižší počet obrázkov, napr. po troch (1x3 dielny, 1x4 dielny, 1x 5 dielny) alebo napríklad len po dvoch 3 dielnych pre najmenších.

Pri hre slúži ako pomocník zoznam slov - obrázkov, umiestnený na konci návodu.

Vlastnosti

Kód: A0474
Určenia: Detské
Vek od: 6 rokov
Vek do: 7 rokov

Značka Alexander

Značka Alexander je rodinný podnik, ktorý bol založený v roku 1976, v Chwaszczynu neďaleko Gdyňa. Teraz sa jedná o jedného z najvýznamnejších výrobcov doskových hier na poľskom trhu. Firma vyrába široký sortiment spoločenských hier pre deti i dospelých, a má viac ako 30-ročné skúsenosti s ich vývojom a výrobou. Hry Alexander rozvíjajú logocké myslenie, všeobecné vedomosti a zručnosti.