ADC Blackfire robo Rally

−16 %
48,99 € 40,69 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Pozor, dosková hra Robo Rally je kompletne v anglickom jazyku!

Popis hry

Preteky bojových robotov vo svižnej a nesmierne zábavné doskové hre s jednoduchými pravidlami, ktoré vysvetlíte za pár minút. V základnej hernej variante sa hráč so svojím robotom snaží čo najrýchlejšie prejsť niekoľko checkpointov na variabilné mape.

Každý hráč dostáva určitý počet plánovacích kariet, pomocou ktorých naplánuje päť ťahov svojho robota. Potom sa postupne ťahy vyhodnotí. Vtip je v tom, že vaše roboty ovplyvňujú jednak určitá poľa na mape (lasery, posuvné pásy atď.), Ale hlavne sa roboti ovplyvňujú navzájom, strkajú do seba a ostreľujú sa. A tak sa perfektne naplánovaný ťah vášho robota často stane samovražednú jazdu a vám zostanú len oči pre plač.

Hra je určená pre 2-8 hráčov a čím viac hráčov hrá, tým lepšia zábava. Navyše ponúka rôzne zábavné herné varianty, ako je team deathmatch alebo boj o vlajky.

 

Vlastnosti

Kód WOC95039
Počet hráčov 2 až 8
Určenie Detské
Vek od 12 rokov

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.