Alexander Samohlásky a spoluhlásky

€ 8.26 € 7.89
Vypredané

Popis

Samohláska! Strašiak predškolákov a prváčikov sa môže stať obľúbenou aktivitou. Spoluhlásky a samohlásky sú prehľadne farebne odlíšené.

Hra obsahuje dva varianty. V prvom z nich sa každý hráč snaží z vyžrebovaných písmeniek zložiť slovo, ktoré bude mať toľko samohlások, koľko ich ukáže predchádzajúci hod hracou kockou. Vyhráva ten z hráčov, ktorý bude slová skladať najrýchlejšie a najčastejšie. V druhom variante hráči vytvárajú nové slová prikladaním vyžrebovaných písmeniek k slovám, ktorá boli predtým zostavené na stole.

  • učí správnemu pravopisu
  • rozširuje slovnú zásobu
  • cvičí koncentráciu
  • podporuje myslenieVzdelávacia hra ponúka emócie aj zábavu a skvele doplňuje náučnú hru Supermatematik Alexander. Netrápte sa učením nad knižkami s ceruzkou v ruke!

Vlastnosti

Kód: A0458
Určenia: Detské
Vek od: 7 rokov
Vek do: 9 rokov

Značka Alexander

Značka Alexander je rodinný podnik, ktorý bol založený v roku 1976, v Chwaszczynu neďaleko Gdyňa. Teraz sa jedná o jedného z najvýznamnejších výrobcov doskových hier na poľskom trhu. Firma vyrába široký sortiment spoločenských hier pre deti i dospelých, a má viac ako 30-ročné skúsenosti s ich vývojom a výrobou. Hry Alexander rozvíjajú logocké myslenie, všeobecné vedomosti a zručnosti.