ADC Blackfire Shuffle Heroes CZ

−42 %
Na sklade
15,06 € 8,62 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 887546

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Shuffle Heroes je rýchla kartová hra pre dvoch hráčov, zasadená do temného fantasy sveta planého steampunkových vynálezov a Lovecraftovských monstrozit. V hre získate dva hrdinu, každého s unikátnymi mechaniky reprezentovanými kariet, ktoré zmiešate dohromady, a takto vytvoríte svoj hrací balíček. Cieľom hry je premôcť obaja súperove hrdinu, buď zabitím alebo vysilením. Počas hry ničíte súperovej karty a veľmi ovplyvňujete jeho budúce možnosti - nazývame to "deck deconstruction".

Všetko čo pre hru potrebujete nájdete v jedná krabici Shuffle Heroes. Hra vyjde rovno v troch jazykoch: Čeština, Angličtina a Nemčina.

Svet Shuffle Heroes

Svet sa mení. Veda kombinovaná s mágiou odštartovala urýchlenú industriálnej revolúcii. Zabúdame na pradávne tradície a nahrádzame ich nezodpovednosťou a chamtivosťou. Vzostup mágia toho priniesol oveľa viac ako kto predpokladal. Hrozivá stvorenia z iných sfér sa tu začínajú udomácňovať na úkor našich životov. Ríša vedená môcť chtivými oligarchu ignoruje všetky znamenia prichádzajúce skazy a ďalej ťaží hlbšie, znečisťuje to málo čo nám zostáva z prírody a oddáva sa malicherným sporom. Čo sa stane keď ochrancovia tohto sveta zanevrú na ľudstvo? Kto zastaví hrôzy z temných častí vesmíru ako náš drahocenný domov roztrhajú na kusy? V budúcnosti sa tešte na príbehy popisujúce svet Shuffle Heroes

Zoznámenie sa hrou

V hre nájdete šesť rôznych hrdinov, každého so svojimi unikátnymi mechanikami a balíkom kariet, ktorý ho reprezentuje. Pred hrou nadraftujete dva hrdinu a zamiešate ich karty dohromady, tým utvoríte svoj hrací balíček. Vďaka tomu je v hre veľa možných kombinácií na hranie a pritom je príprava na hru rýchla a jednoduchá. Hru sa veľmi rýchlo naučíte, počas svojho kola vždy buď zahráte kartu, aktivujete schopnosť hrdinu alebo si doplníte ruku. Pri správne nakombinovaných efektoch môžete akcie reťaziť a vytvárať devastujúce kombinácie.

Vaším cieľom je premôcť súperove hrdinu, buď im uberiete ich životy, alebo ich vyčerpáte zničením dostatku kariet z ich balíka.

Jedna z hlavných mechaník Shuffle Heroes je práve ničenia kariet súpera - takzvaný deck deconstruction. Vaše rozhodnutie, ktoré karty počas hry súperovi zničíte, silne ovplyvní jeho možnosti v ďalších kolách. "Cítim, že som blízko. Škreky hlasov v mojej mysli je stále hlasnejší, ale ma znie ako božský chorál."

Hra je v českom jazyku.

Vlastnosti

Kód CBGSH01CZ
Počet hráčov 2
Určenie Detské
Doba hrania 25 min.
Vek od 10 rokov

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.