ADC Blackfire Shuffle Heroes CZ

−28 %
Skladom
€ 15.65 € 11.25 pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí,
môžete bez problémov vrátiť

Popis

Shuffle Heroes je rýchla kartová hra pre dvoch hráčov, zasadená do temného fantasy sveta planého steampunkových vynálezov a Lovecraftovských monstrozit. V hre získate dva hrdinu, každého s unikátnymi mechaniky reprezentovanými kariet, ktoré zmiešate dohromady, a takto vytvoríte svoj hrací balíček. Cieľom hry je premôcť obaja súperove hrdinu, buď zabitím alebo vysilením. Počas hry ničíte súperovej karty a veľmi ovplyvňujete jeho budúce možnosti - nazývame to "deck deconstruction".

Všetko čo pre hru potrebujete nájdete v jedná krabici Shuffle Heroes. Hra vyjde rovno v troch jazykoch: Čeština, Angličtina a Nemčina.

Svet Shuffle Heroes

Svet sa mení. Veda kombinovaná s mágiou odštartovala urýchlenú industriálnej revolúcii. Zabúdame na pradávne tradície a nahrádzame ich nezodpovednosťou a chamtivosťou. Vzostup mágia toho priniesol oveľa viac ako kto predpokladal. Hrozivá stvorenia z iných sfér sa tu začínajú udomácňovať na úkor našich životov. Ríša vedená môcť chtivými oligarchu ignoruje všetky znamenia prichádzajúce skazy a ďalej ťaží hlbšie, znečisťuje to málo čo nám zostáva z prírody a oddáva sa malicherným sporom. Čo sa stane keď ochrancovia tohto sveta zanevrú na ľudstvo? Kto zastaví hrôzy z temných častí vesmíru ako náš drahocenný domov roztrhajú na kusy? V budúcnosti sa tešte na príbehy popisujúce svet Shuffle Heroes

Zoznámenie sa hrou

V hre nájdete šesť rôznych hrdinov, každého so svojimi unikátnymi mechanikami a balíkom kariet, ktorý ho reprezentuje. Pred hrou nadraftujete dva hrdinu a zamiešate ich karty dohromady, tým utvoríte svoj hrací balíček. Vďaka tomu je v hre veľa možných kombinácií na hranie a pritom je príprava na hru rýchla a jednoduchá. Hru sa veľmi rýchlo naučíte, počas svojho kola vždy buď zahráte kartu, aktivujete schopnosť hrdinu alebo si doplníte ruku. Pri správne nakombinovaných efektoch môžete akcie reťaziť a vytvárať devastujúce kombinácie.

Vaším cieľom je premôcť súperove hrdinu, buď im uberiete ich životy, alebo ich vyčerpáte zničením dostatku kariet z ich balíka.

Jedna z hlavných mechaník Shuffle Heroes je práve ničenia kariet súpera - takzvaný deck deconstruction. Vaše rozhodnutie, ktoré karty počas hry súperovi zničíte, silne ovplyvní jeho možnosti v ďalších kolách. "Cítim, že som blízko. Škreky hlasov v mojej mysli je stále hlasnejší, ale ma znie ako božský chorál."

Hra je v českom jazyku.

Vlastnosti

Kód CBGSH01CZ
Počet hráčov 2
Určenia Detské
Vek od 10 rokov

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.