Alexander Slepá baba

−36 %
Na sklade
10,90 € 6,87 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 608765

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Fascinujúca zábavná a náučná hra od 5 rokov, rozvíjajúca predstavivosť. Obsahuje takmer 50 rôznych predmetov.

"Slepá baba - to je 5 atraktívnych a zaujímavých hier, ktoré pobavia deti aj dospelých. Pravidlá každej z nich sú veľmi jednoduché. Hráči po nasadení masky, ktorá zakrýva oči, musia spoznať alebo odhadnúť predmety podľa tvaru - iba dotykom. V ďalšom z variantov musí správne zasadiť vybraný predmet do správneho otvoru v rámčeku. Medzi 5-timi variantmi nájdete hru, kde súperíte proti sebe, ale tiež hru kde hráš sám. Najmladšie deti, pre ktoré je rozoznanie predmetu len hmatom, príliš ťažké, tu tiež nájdu variant vhodný práve pre nich.

Slepá baba to nie je len vzrušujúca zábava, plná emócií. Tieto hry dokonale precvičia a rozvíjajú predstavivosť a postreh. Každý hráč zistí, hoci sa to na prvý pohľad nezdá, že nie je vôbec jednoduché spoznať predmety iba hmatom a znalosti dospelých hocikedy nebudú stačiť na bujnú detskú fantáziu!

  • rozvíja predstavivosť a fantáziu
  • cvičí postreh
  • môže ju hrať aj jeden hráčPrajeme príjemnú zábavu!

Balenie obsahuje: 48 predmetov, živočíchov a kvetov na rozpoznanie (4 rámčeky s 12 dielmi), 3 zvieracie masky na zakrytie očí, 1 vrecúško na žrebovanie predmetov, slovenský návod k 5-tim rôznym hrám.

Vlastnosti

Kód A0200
Určenie Detské
Vek od 3 rokov
Vek do 8 rokov

Značka Alexander

Alexander

Značka Alexander je rodinný podnik, ktorý bol založený v roku 1976, v Chwaszczynu neďaleko Gdyňa. Teraz sa jedná o jedného z najvýznamnejších výrobcov doskových hier na poľskom trhu. Firma vyrába široký sortiment spoločenských hier pre deti i dospelých, a má viac ako 30-ročné skúsenosti s ich vývojom a výrobou. Hry Alexander rozvíjajú logocké myslenie, všeobecné vedomosti a zručnosti.