Bonaparte Spoločenská hra Lichožrúti

−20 %
Na sklade
9,29 € 7,39 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 957123

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

V tejto hre si môžete vyskúšať, aké to vlastne je byť takým Lichožrútom. Určite to nebudete mať ľahké, pretože nemôžete zblajznúť všetko, na čo prídete. Hon za nepárnymi ponožkami práve začína. Byt sa mení na bojové pole a to sa neustále mení. Preverte svoju pozornosť, predvídavosť a šťastie. Dokážete nazbierať najviac ponožiek zo všetkých, alebo budete mať na konci hry prázdne brucho? Lichožrúti sú malí tvorovia, ktorí žijú s nami ľuďmi a môžu za to, že ľudstvu z každého páru ponožiek vždy zostane len jedna - nepárna. Ponožkami sa totiž živia!

Osudy hlavných protagonistov Lichožrútov a ich najväčšieho súpera, čudáckeho a opusteného profesora, spája príbeh hlavného hrdinu, malého Lichožrúta HIHLÍKA, na ktorého čakajú vo filme veľké dobrodružstvá. S trochou zveličenia sa dá povedať, že posolstvo filmu znie: Rodina je nadovšetko! Drž sa tej, ktorú máš, maj ju rád a rob všetko pre to, aby bola dobrá, pretože inú na tomto svete mať nebudeš. A je jedno, či si človek, alebo Lichožrút!

  • Rozmery detskej hračky (š v): 28 x 19,5 x 6,5 cm
  • Obsah balenia: hrací plán, 4 figúrky, hracia kocka, 18 kartičiek ponožiek, návod

Vlastnosti

Kód 8595557502500
Počet hráčov 2 až 4
Určenie Detské
Doba hrania 45 min.
Farba Farebná
Vek od 6 rokov
Vek do 15 rokov

Značka Bonaparte

Bonaparte

Značka Bonaparte, od rovnomennej spoločnosti, ktorá vznikla v roku 1993, pokrýva trh spoločenských hier, puzzle, vzdelávacích hier, hracích kariet a školských potrieb. Úspešnosť a obľúbenosť týchto hračiek a hier zaisťuje nielen kvalita spracovania, ale aj použitie svetoznámych licencií ako napríklad: Barbie, Bob Staviteľ, Disney alebo MOTO GP alebo motívy populárnych slovenských licencií ako sú PAT & MAT, Krtko, Ferdo Mravec, Rumcajs, Kremienok a Vochomůka a ďalšie.