ADC Blackfire Star Wars: Imperium vs. rebeli

−29 %
14,78 € 10,37 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Star Wars: Imperium vs. Rebeli - Star Wars: Impérium vs. Rebeli je kartová hra pre dvoch hráčov a pojednáva o bojoch Impéria a Rebelov v Galaktickej občianskej vojne. V hre vy a váš súper zmeriate svoje sily a možnosti v ovládnutie kľúčových udalostí. Či už k víťazstvu dospejete pomocou mocnej armády, či využitie diplomatických schopností, osud galaxie leží len vo vašich rukách.

Na jednej strane konfliktu stoja hrdinovia rebelské aliancie, ktorí sa však môžu vojensky len ťažko merať s impériom, majúcim k dispozícii takmer neobmedzené zdroje ku zbrojenia. Radšej než priamy konflikt musí rebeli častejšie pracovať v utajení a na dosiahnutie svojich cieľov spoliehať skôr na diplomaciu a špionáž.

Proti rebelom stojí obrovská vojnová mašinéria impéria, vedená zvráteným Cisárom a jeho vykonávateľom Darth Vaderom, ktorí obaja ovládajú temnú stránku Sily. Môžete viesť agresívne správanie, alebo si najať lovca ľudí či niekoho zo spodiny, aby za vás odviedol špinavú prácu a vyfajčil rebelské špiónov z ich brlohov.

Galaktickej Impérium sa snažia potlačiť odpor a nepokoje spôsobené rebelské Alianciou. Už čoskoro sa ich sily stretnú v konečnom zápase, ktorý určí ďalší osud Galaxie ... V hre Star Wars - Impérium vs.

Rebeli dvaja hráči prevezmú kontrolu nad loďami a jednotkami v galaktickej občianskej vojne. Budete najímať známych hrdinov, akými sú Luke Skywalker, Leia alebo Darth Vader, voliť najvhodnejšie stratégiu a snažiť sa prekonať súpera v kľúčových momentoch zúriacej vojny. Osud celej galaxie leží vo vašich rukách!

Celá hra kartová hra Star Wars: Imperium vs. Rebeli je o taktike, stratégii, odhad svojho protivníka a hľadanie slabinek v jeho taktike. Ujmite sa jednej z dvoch znepriatelených strán a doveďte ju k víťazstvu.

Hra je v českom jazyku.

Vlastnosti

Kód FSW01CZ
Počet hráčov 2
Rozprávkový hrdina Star Wars
Určenie Detské
Vek od 10 rokov

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.