Handy Toy Stolová hra bingo

−10 %
Na sklade
12,69 € 11,38 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 940767

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Zábavná spoločenská hra pre malých aj veľkých hráčov. Jednotlivé čísla sú ťahané náhodne. Hráči označujú čísla na hracích kartách tak dlho, kým nie je vyplnený určitý obrazec. Zahrajte si obľúbené BINGO s rodinou alebo priateľmi.

Pravidlá hry: Usporiadateľ hry na začiatku oznámi, aký vzorec má byť na hracej karte vytvorený. Vyvolávač následne začne náhodne vyťahovať loptičky z losovacieho bubna. Akonáhle je číslo vylosované, dá sa vedľa a už nemôže byť opätovne použité. Hráči počúvajú, aké čísla sú vyvolávané, ak ho nájdu na svojej karte, označia iho. Vyvolávač žrebuje čísla tak dlho, kým niektorý z hráčov nezostaví požadovaný vzorec a nezvolí BINGO. Vzorce môžu mať podobu jednej / dvoch čiar (jedna alebo dve čiary v mriežke, ktoré obsahujú vylosované čísla) alebo tzv. Full House, tj. Plná karta, toho docieli hráč, ak má označené všetky čísla na karte.

Vlastnosti

Kód TOY-340
Určenie Detské
Vek od 8 rokov
Vek do 99 rokov

Značka Handy Toy

Handy Toy Očarujúce hračky Handy Toy vykúzli vašim detičkám úsmev od ucha k uchu. Žiarivé farbičky, veselé zvuky a nápaditosť, to všetko definuje hračky Handy Toy. Urobte svojim deťom radosť a kúpte im roztomilú hračku z našej skvelej ponuky.