ADC Blackfire šváby šalát

Na sklade
7,93 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 913985

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Šváby šalát je rýchla párty hra, v ktorej upotřebíte hlavne svoj postreh. Hráči otáčajú kartičky so zeleninou a spolu miešajú čo najpestrejšia šalát. Potom, čo je karta otočená, musí hráč vo veľkej rýchlosti správne pomenovať zeleninu, ktorú do šalátu pridáva. Keď sa mu to nepodarí čie dlho váha, berie celú kôpku, ktorá sa zatiaľ uprostred nazhromaždila. Ale pozor! Pravidlá sú také, že niekedy musíte aj klamať a vymyslieť inú zeleninu, než ktorá je na karte. A potom sú tu tiež šváb karty ... Šváby šalát je svižná hra, ktorú ocenia predovšetkým deti.

V hre Šváby šalát nájdete celkom 128 kariet, z toho je 120 kariet zeleniny a 8 kariet zeleninového tabu sa šváby, po dvoch z každého druhu zeleniny. Hra prebieha veľmi jednoducho, hráči zamiešajú všetky karty a rozdajú si ich. Následne prvý hráč otočí vrchnú kartu zo svojho balíčka, položí jej do stredu hernej plochy a povie meno zobrazené zeleniny.

Ako vidíte, môže sa zo všetkého veľmi ľahko stať skutočný šalát. Keď urobíte chybu, alebo budete príliš dlho váhať, musíte si vziať všetky karty, ktoré sú v práve používanom balíčku. Hru vyhrá ten, kto sa ako prvý zbaví všetkých kariet.

Hra je v českom jazyku.

Vlastnosti

Kód SCH88803
Počet hráčov 2 až 6
Určenie Detské
Doba hrania 20 min.
Vek od 8 rokov

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.