ADC Blackfire Tarantula Tango

€ 8.64 € 6.11
Vypredané

Popis

Bláznivá Tarantula miluje svoj tanec nadovšetko, ale chýba ju tanečný partner. Preto sa rozhodla, že ho nájde medzi ostatnými zvieratkami. Žiadnemu zvieratku sa do tanca veľmi nechce a preto vždy vykríkne, kedykoľvek vidí, že sa k nemu blíži.

Kartová hra Tarantula Tango je potřehová hra, kde majú hráči za úlohu zbaviť sa všetkých kariet vo svojej ruke. Jednoduché to ale nebude.

Pravidlá hry:

Doprostred stola sa umiestni lačná Tarantula a všetci hráči si rovnomerne rozdajú 120 kariet so zvieratkami. Hráči postupne (v smere hodinových ručičiek) vykladajú karty okolo Tarantula. Hráči musia dávať pozor, akú kartu vyložil ich protihráč a ak sa na ňu nachádza schovaný Pavo, musí toto zviera rýchlo napodobniť. Ak nie je na karte pavúk, musí mlčať a priložiť ďalšiu kartu.

Každé zviera navyše vie nejaké finty, ako sa postarať o väčšiu zábavu. Papušek napodobňuje všetky zvieratká vyložená pred ním. Pes zmení smer přikádání kariet atď.

  • Ak sa priebehy hry pomýlite alebo neurobíte to čo ste mali, beriete si všetky vyložené karty a začínate pekne nanovo.
  • Kartovú hru Tarantula Tango vytvoril rovnaký autor ako známe legendy doskových hier Blafuj a Šváby šalát.
  • Hra Tarantula Tango je kompletne v českom jazyku a v malej krabičke nájdete česká pravidlá.
  • Párty hra Tarantula Tango obsahuje: 120 hracích kariet 5 kariet Tarantula 1 hlavná hracia doska
  • Obsiahla a zábavná recenzie na hru tarrantule Tango.

Hra je v českom jazyku.

Vlastnosti

Kód: SCH88853
Počet hráčov: 2 až 5
Určenia: Detské
Vek od: 7 rokov

Značka ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.