ADC Blackfire Temné znamenie: Brány Arkhamu

−29 %
Na sklade
€ 25.89 € 18.15 pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Každý z hráčov sa vžije do úlohy jedného z šestnástich vyšetrovateľov, ktorí zvádzajú zúfalú bitku s časom, aby vyzbrojení mocnými predmety, sprevádzaní vplyvnými pomocníkmi a vybavení mystickými znalosťami, zabránili príchodu hrozného prastarého.

Každú polnoc je Prastarý nášmu svetu bližšie a bližšie. A ak precitne, všetko, čo poznáme, bude zvrhnuté do temnej priepasti, z ktorej niet návratu. Pri pátraní po mocných artefaktoch skúmajú hráči nadprirodzené javy v rôznych zákutiach múzea. To je znázornené na kartách dobrodružstvo. Na začiatku hry najprv zvolíte konkrétneho prastarého, ktorému budete čeliť. Potom vyložíte doprostred stola 6 zo 48 možných kariet dobrodružstvo. Veľké množstvo rôznych kombinácií zaručuje, že sa vyšetrovatelia veľmi zriedka stretnú s rovnakou skupinou mystérií.

Pri plnení karty dobrodružstvo musí hráč priradiť symboly hodené na kockách všetkým cieľom na karte dobrodružstvo. Hráč na ťahu najprv hodí celú svoju zásobu špeciálnych šestistěnných kociek. Podľa hodených symbolov sa rozhodne, aký cieľ dobrodružstvo bude plniť ako prvý. Potom sa môže presunúť na ďalší cieľ dobrodružstvo. Ale buďte opatrní. Kocky použité na splnenie jedného cieľa nemožno hodiť znovu pri plnení ďalších cieľov na rovnakej karte dobrodružstvo. Iba chytré využívanie všetkých možností vám dovolí obstáť proti náročným výzvam z hĺbky múzea.

Každý zo šestnástich unikátnych vyšetrovateľov disponuje rôznymi schopnosťami a zdrojmi, ktoré vám pri pátraní pomôžu. Mnoho vyšetrovateľov sa sústredí na konkrétny spôsob plnenia cieľov a umožňuje hráčovi zmeniť symbol hodený na kocke alebo vymeniť jeden symbol za iný. Niektorí zhromažďujú viacerých zdrojov, iní vedia liečiť vitalitu alebo obnovovať príčetnosť. Či už vyšetrovatelia vynikajú v čomkoľvek, vždy musia spolupracovať, aby odvrátili skazu hroziacej nášmu svetu. V priebehu hry získavajú vyšetrovatelia užitočné predmety a kúzla, ktoré im prinesú kocky navyše pri plnení cieľov dobrodružstvo. Je absolútne kľúčové šikovne kombinovať všetky schopností detektívov, predmety a kúzla. Len tak sa občas môže šťastena pri hode kockami prikloniť na vašej strane.

Nie je času nazvyš! Hodiny neúprosne odmeriavajú čas, ktorý majú vyšetrovatelia k dispozícii. Ak vyšetrovatelia nestihnú včas zapečatiť brány a Prastarý definitívne precitne, nastáva posledný zúfalý boj, kedy sa vyšetrovatelia musia priamo postaviť tejto strašnej bytosti.

Skúmajte tajuplná mystériá, bojujte proti nepredstaviteľným hrôzam a zastavte Prastaré skôr, než vyhladí celého ľudstvo!

Hra je v českom jazyku.

Vlastnosti

Kód FSL16CZ
Počet hráčov 1 až 8
Určenia Detské
Vek od 14 rokov

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.