ADC Blackfire výbušné lektvary

−16 %
Na sklade
37,49 € 31,49 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Výbušné lektvary sú krásnou rodinnú hrou s unikátnym princípom miešanie elixírov pomocou sklenených guličiek. Každý lektvar robí niečo iné a je taktiež inak bodovo ohodnotený. Čím viac ingrediencií lektvar potrebuje, tým je bodovo hodnotnejšie, ale je zložitejšie ho namiešať.

  • Miešanie elixírov je určite najzábavnejším prvkom tejto hry. Jednotlivé ingrediencie sú totiž vo forme skleneniek umiestnené v niekoľkých naklonených dráhach, takže keď jednu Sklenka z radu vyberiete, ostatné sa skotúľa a medzeru zaplní. Tým sa dve guličky zrazí a ak sú rovnakej farby, môžete si ich vziať. Ak aj po odobratí týchto guličiek do seba narazia ďalšie rovnakej farby, opäť si ich môžete vziať. Čím väčšia reťazovú reakciu spustíte, tým viac guličiek / ingrediencií získate a tým viac elixírov vymiešame. :-)
  • Viac elixírov = viac bodov = viac špeciálnych vlastností. Lektvary totiž môžete aj vypiť a urobiť niečo špeciálne. Ale to vám už vysvetlíme u otvorenej hry u nás v obchode. :-)

Ste fanúšikovia Harryho Pottera? Potom je to hra presne pre vás!

Hra je v českom jazyku.

Vlastnosti

Kód HGPE01CZ
Počet hráčov 2 až 4
Určenie Detské
Vek od 8 rokov

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.