Doprava zadarmo

LEGO® Elves 41075 Elfský úkryt v korune stromu

€ 51.81 € 42.19
Tovar máme skladom!
U vás doma 25. 10. až 26. 10.

Popis

Vstup s Emily Jonesovou do čarovného sveta elfov LEGO Elves. Pri jednej prechádzke babičkinou záhradou sa Emily náhle ocitá v magickej bráne, ktorá ju prenáša do domčeka na strome do úplne iného sveta. Preskúmaj s Emily okolie a buď s ňou vo chvíli, keď zistí, že miesto, kde sa ocitla, nepatrí do sveta ľudí. Stretni sa s ohnivou elfkou Azari Plameničkou a pozemským elfom Farran Tieňolístkom. Zlez s Farran dole zo stromu po kúzelnom rebríku, aby mohol ukázať Emily svoj osobitný domov.

Emily vysvetľuje elfom, že sa potrebuje dostať späť do svojho sveta, a tí jej prisľúbia svoju pomoc. Ty môžeš zatiaľ uvariť v kotlíku nad ohňom pre všetkých mrkvovú polievku. Čarovným výťahom pošli Farranovej malej pume Enki hore na strom v prepravke nejaké jedlo. Po jedle sa k vám pripojí vodná elfka a veterná elfka - Emily bude potrebovať aj ich pomoc.

Súčasťou súpravy sú 3 mini bábiky: Emily Jonesová, Azari Plamenička, Farran Tieňolístok a mláďa pumy Enki.

Vlastnosti

Kód: 41075
Určenia: Dievčenské
Vek od: 7 rokov
Vek do: 12 rokov
Počet dielikov: 505
Typ: figúrky

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.