LEGO® Elves 41174 Hostinec U Hviezdnej žiary

€ 29.59 € 24.04
Tovar máme skladom!
U vás doma 27. 10. až 28. 10.

Popis

Cestuj s Azari Plameničkou, ohnivou elfkou, a malým ohnivým dráčikom Sparkom, do hostinca U Hviezdnej žiary! Stretni sa so Sírou Medenkou, letovou kapitánkou, ktorá sa o hostinec stará, a nechaj sa vo vnútri previesť. Polož Sparkovo vajíčko v pivnici, než si dáš trochu čaju a zisti viac o hostinci a letovej kapitánke. Daj Sparka do jeho vajíčka, a potom sa dobre vyspi, aby si bola pripravená na ďalšie dobrodružstvo v Elvendale!

  • Obsahuje minibábiky letovej kapitánky Síry Medenky a Azari Plameničky, navyše malého ohnivého dráčika Sparka.
  • Hostinec U Hviezdnej žiary obsahuje otáčací ďalekohľad, ktorý odkrýva ukryté schodisko a kľúč, zásuvku pod posteľou, ktorá sa dá otvoriť, pivnicu a dvere hostinca, ktoré sa otvárajú a zatvárajú, rovnako ako prvok ohňa, ktorý sa dá použiť na zapálenie sviečky alebo na ohrev čaju v kanvici na sporáku.
  • Navštív hostinec U Hviezdnej žiary v Elvendale a uži si pohodlný odpočinok počas svojich dobrodružstiev.
  • Objav tajomstvo ukrytí vnútri v hostinci.
  • Poriadne sa vyspi pred ďalším veľkým dobrodružstvom.
  • Medzi doplnkami nájdeš unikátne priesvitné dračie vajíčko, mapu pokladu, kľúč, sviečku, čajovú kanvičku, stolík s stoličkami, malé plamienky, čajovú súpravu, kompas, polená zo stromu a batožinu.
  • Hostinec U Hviezdnej žiary meria cez 15 cm na výšku, 23 cm na šírku a 9 cm do hĺbky.

Video: LEGO Elves 41174 Hostinec U Hviezdne žiara

Vlastnosti

Kód: 41174
Počet dielikov: 441 ks
Určenia: Detské
Vek od: 7 rokov
Vek do: 12 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.