LEGO® Elves Naidina 41073 loď pre veľké dobrodružstvá

€ 31.44 € 24.04
Tovar máme skladom!
U vás doma 26. 10. až 27. 10.

Popis

Vyplávaj s Naidou Řekomilkou a Airou Ševelilkou na dobrodružnú výpravu v ich lodi. Pomôž im nájsť čarovný vodný kľúč, ktorý potrebujú, aby mohli vrátiť Emily Jonesovú späť domov do jej ľudského sveta. Použi periskop a prehľadaj krištáľovo priezračnú vodu. Nájdi obriu ústricu, ktorá ukrýva kľúč. Potom pomôž elfkám spojiť ich čarovnú veternú a vodnú moc, aby sa dokázali ponoriť až na morské dno a roztvoriť lastúru ústrice. Uspejú elfky pri svojom hľadaní?

Otoč kormidlom, obráť loď a vyplávajte spoločne na bezpečnú cestu domov. Keď sa vietor upokojí, môžu sa Naida a Aira posadiť do krásnych sedadiel z lastúr a ponoriť si nohy do morskej vody. V lodnej kuchyni si elfky môžu uvariť niečo dobré, posadiť sa pohodlne na vankúše a potom si jedlo vychutnať.

Súčasťou súpravy sú 2 minibábiky: Naida Řekomilka a Aira Ševelilka.

Video: LEGO Elves Naidina 41073 loď pre veľké dobrodružstvá

Vlastnosti

Kód: 41073
Určenia: Dievčenské
Vek od: 7 rokov
Vek do: 12 rokov
Počet dielikov: 312
Typ: figúrky

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.