TMNT Korytnačky Ninja TRANSFORM to vehicle RAPHAEL

−12 %
22,60 € 19,67 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 925724

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Figúrka alebo auto? Korytnačky ninja ponúka oboje v jednom! Z 15cm vysokého Raphaela sa šmahom stane bojové auto.

Korytnačky Ninja (TMNT - Teenager Mutant Ninja / Hero Turtles) sú štyri korytnačí mutanti - bratia. Pôvodne vychádzali ako komiksový príbeh, ale najviac je preslávil seriál z 90. rokov. Ich učiteľ a adoptívny otec Majster Trieska ich vycvičil v umení ninjutsu a dostali mená po talianskych renesančných umelcoch. Spolu s kamarátkou April bojujú proti zločinu na Manhattane, ktorý sa stal ich domovom (hlavne kanalizácie). Najväčším zločincom je Trhač a jeho klan FOOT, ku ktorému sa postupne pridávajú ďalší nepriatelia. Mladší, zábavnejší a viac ninja, než boli kedykoľvek predtým! Príbehy Ninja korytnačiek sú o životoch štyroch dospievajúcich bratov, ktorí sa učia spoliehať sa na seba i jeden na druhého a ktorí hľadajú tajomstvo svojej existencie a pôvodu.

  • Leonardo (modrá páska) - Volám sa Leo a mám troch bratov, ktorí sa radi bijú a pripravujú mi horúce chvíľky na našich akciách, ale napriek tomu vždy stojím za nimi ... Majster Trieska ma vybral, aby som bol ich šéfom, pretože jem, spím a dýcham v štýle ninjutsu. Nie, že by moji bratia neboli dobrí. Som proste lepší!
  • Donatello (fialová páska) - Donnie je tu. Som mozog výstroja, ktorú používame. Vynachádzame vybavenie, zbrane a úžasné autá, ktoré ochránia mňa a mojich bratov.
  • Raphael (červená páska) - Som Raph. Ak sa niekde vyskytne hádka, buďte si istí, že som tam ja. Leo rád plánuje, ale ja sa radšej skôr bijem než sa pýtam.
  • Michelangelo (oranžová páska) - Volajte ma Miky. Som jednoznačne najzábavnejší zo všetkých bratov. Milujem videohry, skateboard a samozrejme ... pizzu!
  • Majster Trieska/ Sprinter - Učiteľ a adoptívny otec korytnačiek ninja. Sú dve verzie, o jeho histórii - buď bol v skutočnosti bývalý bojovník Hamata Yoshi alebo bol krysou Hamata. V oboch prípadoch potom zmutoval.
  • Trhač / Shredder - Najväčší nepriateľ korytnačiek ninja.

Pôvodný žiak majstra Hamata Yoshi, ktorý sa dal na dráhu zločinu a je vodcom klanu FOOT.

Vlastnosti

Kód GZ7303
Určenie Chlapčenské
Vek od 4 rokov

Značka TMNT

TMNT

Korytnačky Ninja sú štyri korytnačí mutanti vycvičení učiteľom Majstrom Třískom. Ich domovom boli kanály Manhattanu. Svoje meno dostala podľa talianskych renesančných umelcov. Prvýkrát sa objavili v máji 1984 vo forme komiksu. U nás sa Korytnačky preslávili vďaka seriálovému spracovania, ktorého sa americkí diváci dočkali v päťdielnej minisérii už ku koncu roka 1987. Korytnačky Ninja sa tiež objavili v mnohých počítačových hrách.