Sylvanian Families Nábytok "chocolate" zajačikov - sestra pri písacom stole so stoličkou

€ 16.87 € 13.92
Vypredané

Popis

Sestrička už sa teší do školy a všetko čo potrebuje si naloží do svojej školskej aktovky v červenej farbe, v akej sú i jej šatôčky. Figúrka je vysoká 7 cm a vyrobená z plastu, telíčko je potiahnuté jemným semišom. Očká má z čiernych korálok a oblečenie možno opakovane obliekať a vyzliekať. Aktovku možno na chrbátik pripevniť vďaka gumičkám. Všetky končatiny sú ohybné a hlavičkou možno otáčať. 7,5 cm vysoký písací stôl je vhodný nielen pre maľovanie, písanie úloh, ale aj v ňom možné uschovať veľa vecí do 2 malých a 2 veľkých zásuviek. Všetky zásuvky sú vyťahovacie. Na hornej poličke pracovného stola si môže umiestniť svoj glóbus, a na pracovnej doske má vždy po ruke strúhadlo na farbičky, ktoré potrebuje každý deň. Najprv si zastrúha farbičky, zkontrluje hodiny a potom už hurá do školy!

Súprava obsahuje 1 postavičku s aktovkou, veľký pracovný stôl (rozměr7,5 x 7 cm) z plastu, 2 farbičky, stojan na farbičky, glóbus, strúhadlo na ceruzky, stoličku.

Vlastnosti

Kód: 2204
Určenia: Dievčenské
Vek od: 3 rokov

Značka Sylvanian Families

Postavičky Sylvanian Families boli vytvorené v Japonsku v roku 1985 a okamžite sa stali hitom. Od tej doby boli úspešne distribuované po celom svete. Na základe týchto postavičiek bola vytvorená rad videohier, animovaných rozprávok a v priebehu 80.tych a 90.tych rokov bol v televíziách v Španielsku, Veľkej Británii a USA úspešne uvádzaný aj animovaný seriál. Sylvanian Families boli pôvodne lesné tvory zoskupenia do rodín. Spočiatku to boli: bobry, ježkovia, myši, zajace, medvede .... V posledných rokoch však pribudla aj ostatné zvieratká ako sú: mačky, psy, tučniaky, opice, koaly a surikaty. Ku všetkým týmto postavičkám je vždy možné dokúpiť rôzne vybavenie, domčeky alebo autíčka.