Sylvanian Families Nábytok "chocolate" králikov - tatko na pohovke

−15 %
16,87 € 14,30 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Na sofa v čokoládovej farbe si môže odpočinúť nielen tatko po návrate z práce, ale aj zvyšok rodinky. Pohovka je dlhá 10,5 cm, potiahnutá kockovanou látkou v mäkkom prevedení. K dispozícii je aj obrázok na zavesenie s motívom kvetín. Kvetina v črepníku dosahuje výšku 5 cm a pôsobí ako živá!

  • Súprava obsahuje figúrku otecka Králíčka (výška 9,5 cm), ktorý je vyrobený z plastu a potiahnutý jemnučkým semišom, sofa, kvetináč a obrázok na stenu.

Vlastnosti

Kód 2201
Určenie Dievčenské
Vek od 3 rokov

Značka Sylvanian Families

Sylvanian Families

Postavičky Sylvanian Families boli vytvorené v Japonsku v roku 1985 a okamžite sa stali hitom. Od tej doby boli úspešne distribuované po celom svete. Na základe týchto postavičiek bola vytvorená rad videohier, animovaných rozprávok a v priebehu 80.tych a 90.tych rokov bol v televíziách v Španielsku, Veľkej Británii a USA úspešne uvádzaný aj animovaný seriál. Sylvanian Families boli pôvodne lesné tvory zoskupenia do rodín. Spočiatku to boli: bobry, ježkovia, myši, zajace, medvede .... V posledných rokoch však pribudla aj ostatné zvieratká ako sú: mačky, psy, tučniaky, opice, koaly a surikaty. Ku všetkým týmto postavičkám je vždy možné dokúpiť rôzne vybavenie, domčeky alebo autíčka.