Doprava zadarmo

Sylvanian Families Odpočinkový zrub

€ 49.74 € 40.70
Tovar máme skladom!
U vás doma 2. 5. až 3. 5.

Popis

Víkendový pobyt v zrube ponúka veľa zábavy. Relax v hojdacej sieti, výhľad do lesa z balkóna a terasa (rozmer terasy je 16x13 cm) pre popoludňajšie posedenie pri káve je súčasťou balenia. Keď je vonku teplo, stačí podlahu na terase jednoducho otvoriť a objaví sa whirpool so sprchou! Súčasťou balenia je aj rebrík, ktorý vás prepojí s horným poschodím. Zrub má výšku 26 cm!, šírku 34 cm a hĺbku 18 cm. Je celoplastový a ponúka veľa priestoru a variabilitu pre svojich návštevníkov. Vstupné dvere sú otváracie a v jednej časti strechy je priestranný balkón pre posedenie.

Súčasťou balenia je aj zábradlie, 2 ks hojdacej siete pre zavesenie na medziposchodí domu. Tento zrub je kompatibilný s domom na strome. Ich spojením rebríkom v hornom poschodí vznikne jeden dvojdom. Postavičky nie sú súčasťou súpravy.

Vlastnosti

Kód: 2881
Určenia: Dievčenské
Vek od: 3 rokov

Značka Sylvanian Families

Postavičky Sylvanian Families boli vytvorené v Japonsku v roku 1985 a okamžite sa stali hitom. Od tej doby boli úspešne distribuované po celom svete. Na základe týchto postavičiek bola vytvorená rad videohier, animovaných rozprávok a v priebehu 80.tych a 90.tych rokov bol v televíziách v Španielsku, Veľkej Británii a USA úspešne uvádzaný aj animovaný seriál. Sylvanian Families boli pôvodne lesné tvory zoskupenia do rodín. Spočiatku to boli: bobry, ježkovia, myši, zajace, medvede .... V posledných rokoch však pribudla aj ostatné zvieratká ako sú: mačky, psy, tučniaky, opice, koaly a surikaty. Ku všetkým týmto postavičkám je vždy možné dokúpiť rôzne vybavenie, domčeky alebo autíčka.