Sylvanian Families Pojazdný obchod so zmrzlinou

−17 %
27,70 € 22,93 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Pojazdný obchod so zmrzlinou je k dispozícii kdekoľvek sú deti! Rodina medvedíkov pripravuje zmrzlinu pre všetkých obyvateľov Sylvanian. Strýko Vincent a teta Violet vlastní pojazdnú predajňu zmrzliny. Tá ponúka množstvo príslušenstva vrátane kopčekov zmrzliny, stojanov a stroj na točenú zmrzlinu. Vyberte si svoju obľúbenú zmrzlinu a rýchlo vám naplníme celý kornútok! Neobsahuje skutočnú zmrzlinu.

  • Súprava obsahuje: 1 auto, kopčeky zmrzlín, stroj na točenú zmrzlinu, kornútky, stojančeky na kornútky, dávkovače na zmrzlinu, lyžičky Neobsahuje figúrky.
  • Rozmer balenia: 28 x 18 x 16 cm.

Vlastnosti

Kód 2808
Určenie Dievčenské
Vek od 3 rokov

Značka Sylvanian Families

Sylvanian Families

Postavičky Sylvanian Families boli vytvorené v Japonsku v roku 1985 a okamžite sa stali hitom. Od tej doby boli úspešne distribuované po celom svete. Na základe týchto postavičiek bola vytvorená rad videohier, animovaných rozprávok a v priebehu 80.tych a 90.tych rokov bol v televíziách v Španielsku, Veľkej Británii a USA úspešne uvádzaný aj animovaný seriál. Sylvanian Families boli pôvodne lesné tvory zoskupenia do rodín. Spočiatku to boli: bobry, ježkovia, myši, zajace, medvede .... V posledných rokoch však pribudla aj ostatné zvieratká ako sú: mačky, psy, tučniaky, opice, koaly a surikaty. Ku všetkým týmto postavičkám je vždy možné dokúpiť rôzne vybavenie, domčeky alebo autíčka.