Zdravá lahev Zdravá fľaša Street Art 0,7l
-20%

Zdravá lahev Zdravá fľaša Street Art 0,7l

€ 8.33 € 6.66
Tovar máme skladom!
U vás doma 27. 4. až 28. 4.

Popis

VÝHODY ZDRAVEJ FĽAŠE

  • Zdravá fľaša je unikátna český výrobok firmy R & B Mědílek, s.r.o. Žacléř (východná brána Krkonôš), ktorá má dvadsaťročnú tradíciu s výrobou nápojových fliaš pre český i zahraničný trh.
  • Je vyrobená z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Tento materiál sa využíva napr. Pri vnútrotelových aplikáciách u pacientov, na jednotkách intenzívnej starostlivosti a všade tam, kde sú kladené najvyššie nároky na ochranu a bezpečnosť ľudského zdravia.
  • Bez plesní, zápachu, ftalátov, zmäkčovadiel a BPA. Zdravá fľaša neabsorbuje pachy, netvoria sa v nej plesne, je vhodná pre všetky typy nápojov bez obmedzenia.
  • Zdravá fľaša je určená pre nápoje až do 100 ° C. Zdravú fľašu možno vyvárať podobne ako sklenené dojčenské fľaše (teplota 100 ° C po dobu 5 minút) a alebo v nej ohriať nápoj v mikrovlnnej rúre (výkon 900W po dobu 2 minút).
  • Má jednoduchú údržbu vďaka širokému otvoru pre plnenie aj čistenie, je možné umývať ju opakovane v umývačke (skladovať otvorené). Zdravá fľaša má uzamykateľné viečko s open / close systémom a tesniaci krúžok, ktorý zabraňuje nechcenému úniku nápoja. Výhodou je nízka hmotnosť a jednoduchá obsluha - ocenia ju predovšetkým deti, seniori a zdravotne postihnutí.
  • Ponúka širokú škálu designov a veľkosti 0,5l, 0,7l a 1l, ktoré určite uspokoja každého. Môžete si vybrať konkrétny motív alebo jednoducho siahnuť po univerzálnom prevedení. Je určená všetkým bez rozdielu - deťom, ženám, mužom, seniorom, aktívnym i rekreačným športovcom, veľmi pracovne vyťaženým managerom - proste všetkým, ktorým nie je ľahostajné vlastné zdravie. Veľkosť fľaše iste uspokojí všetky Vaše rodinné, športové i zdravotné aktivity, môžete ju nosiť v kabelke, školskej či pracovnej taške, batohu, voziť vo vozíku, na bicykli, v aute.
  • Podporuje zdravý životný štýl, kontroluje správne dodržiavanie pitného režimu, tým aj zdravé chudnutie. Je výborným pomocníkom v prípade, že dieťa dostatočne nepije - dokáže ho tzv. rozpiť. Svoje áno Zdravé fľaši povedali aj dojčiace mamičky, pre ktoré je pravidelný a výdatný príjem tekutín nevyhnutnosťou. Samozrejmosťou je jej využitie pri tepovo náročných športoch (atletika, zumba, futbal, hokej, fitbox, beh, jumping, basketbal, tenis, plávanie, floorbal atď.). Najzdravšie tekutinou je bezpochyby voda, jej chuť je však veľmi ovplyvnená časom a prostredím, v ktorom sa nachádza. Riešením je Zdravá fľaša, ktorú môžete mať vždy pri sebe, napr. v transparentnom prevedení, aby ste videli, koľko ste už vypili a mohli si tak kontrolovať svoju dennú dávku pre zdravie.
  • Ekologicky šetrná - Zdravá fľaša je plne recyklovateľná a pri jej výrobe nie sú používané látky zaťažujúce životné prostredie. Pri bežnom používaní ju stačí vypláchnuť teplou pitnou vodou a nechať vysušiť. Má viacnásobné využitie - opakovaným plnením šetríme životné prostredie, peniaze (nekupujeme balené nápoje pre jednorázovú spotrebu) a svoje zdravie (vieme, čo pijeme my i naše deti).
  • V neposlednom rade je výhodou Zdravej fľaše jej životnosť. Tú možno jednoducho predĺžiť zakúpením príslušenstva aj náhradných dielov. Jedná sa o termoobal, ktorý udrží nápoj teplý alebo studený a chráni povrch fľaše. Ďalej viečko, zátka, hubica a tesnenie, ktoré môžete zakúpiť samostatne a tým sa vyhnúť obstaranie celej novej Zdravej fľaše.

Vlastnosti

Kód: V070250
Určenia: Detské
Vek od: 12 rokov
Vek do: 99 rokov

Značka Zdravá lahev

Zdravá fľaša je unikátna český výrobok firmy s dvadsaťročnú tradíciu s výrobou nápojových fliaš pre český i zahraničný trh. Fľaša je vyrobená z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely, ktorý sa používa všade tam, kde sú kladené najvyššie nároky na ochranu a bezpečnosť ľudského zdravia.