La Siesta Hojdacia sieť Modesta latte

Doprava zadarmo
Na sklade
Doprava zadarmo
73,70 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 660644001

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Hojdacia sieť pre jedného Modesto latte - prírodná a decentná, prívetivá k ľuďom i prírode. Je vyrobená z nebielenej nefarbenej organicky vypestovanej bavlny. Má certifikáciu GOTS.

Organická bavlna je nádherne mäkkučká a napriek tomu ľahko sa čistí. Rovnako ako pre ostatné kolumbijské siete je pre Modesto charakteristický veľký počet závesných šnúr. Tie zaisťujú rovnomerné rozloženie váhy, úžasný komfort i dlhú životnosť. Odolnosť siete naviac zvyšujú zosilnené okraje zabraňujúce roztrhnutiu.

VLASTNOSTI:

Hojdacia sieť Single

Tradičná hojdacia sieť pre jedného. Tip na pohodlné ležanie: Ľahnite si do siete naprieč. Pri diagonálnom ležaní bude mať váš chrbát najlepšiu možnú oporu a tiež sieť bude v tejto polohe najviac roztvorená.

Nefarbená bavlna

Obzvlášť šetrná k pokožke, a to vďaka spôsobu výroby, pri ktorej sa nepoužívajú bielidlá ani farby.

Organická bavlna (GOTS)

Šetrná k ľuďom i prírode: Ekologicky vypestovaná bavlna je nielen alternatívou k tej konvenčnej. Biobavlna je tiež mäkká na dotyk a ľahká na údržbu.

GOTS-certifikovaná

Organická pečať celosvetovo uznávaného certifikačného systému Global Organic Textile Standard (GOTS) je symbolom pre prísne ekologické aj sociálne kritériá uplatňované naprieč výrobným reťazcom. Certifikované IMO-CH, licencie č. 130448.

Odolná proti roztrhnutiu

Vďaka dvojnásobnému počtu útkových nití sú lemy hojdacej siete dokonale pevné. Zosilnené okraje zaisťujú hojdacej sieti vysokú odolnosť proti roztrhnutiu.

Veľký počet závesných šnúr

Veľký počet závesných šnúr prispieva k väčšiemu pohodliu a dlhej životnosti oboch hojdacích sietí i kresiel. Čím viac závesných šnúr, tým rovnomernejšie je rozloženie váhy a vernejší pocit beztiaže.

RADY A STAROSTLIVOSŤ:

Požiadavky na priestor

Vzdialenosť potrebnú pre zavesenie siete môžete určiť podľa jednoduchého pravidla: Výška zavesenia (y) by sa mala približne rovnať polovici vzdialenosti medzi závesnými bodmi (x). V prípade, že je vzdialenosť medzi závesnými bodmi väčšia, musí byť hojdacia sieť namontovaná o niečo vyššie.

Upevnenie

Upevnenie hojdacej siete medzi dva stromy

Stromy by mali byť od seba vzdialené aspoň tri metre, v závislosti na veľkosti siete. Tiež musia byť dostatočne silné, aby uniesli zaťaženie. Hojdaciu sieť zavesíte tak, že lano oviniete okolo kmeňa stromov a prichytíte k hojdacej sieti.

Upevnenie hojdacej siete medzi dve steny

Na upevnenie hojdacie siete sú vhodné pevné a nosné povrchy. Viacbodový úchyt MultiSpot, ktorý rozloží váhu do troch vyvŕtaných otvorov, je veľmi jednoduchý a bezpečný.

Poloha ležmo

Keď ležíte v sieti naprieč (diagonálne), vaše telo roztvorí látku siete a prirodzene sa tak zväčší priestor na ležanie. Látka vás nezviera. Pri ležaní naprieč má váš chrbát najväčšiu možnú oporu. Hojdanie je v tejto polohe najpríjemnejšie.

Možno prať v práčke

Táto hojdacia sieť sa dá prať v práčke na 30 ° C a jemný program!

Zviažte šnúry dohromady

Pred praním zviažte závesné šnúry dohromady, zabránite tak ich yamotaniu. Brazílske macramé môžete ochrániť pomocou sieťky na pranie.

Nesušiť v bubnovej sušičke!

Pre zachovanie pôvodnej kvality nesušte v sušičke. Sieť rozložte a nechajte voľne uschnúť.

Chráňte pred odieraním

Zaistite, aby sa sieť mohla voľne hojdať a netrela sa o zem.

Na noc upracte

Bavlnené hojdacie siete sú citlivé na vlhkosť. Preto ich chráňte pred nočným vlhkým vzduchom. Majte na pamäti, že zavlhlá hojdacia sieť potrebuje na presušenie dostatočnú cirkuláciu teplého vzduchu.

Pred uskladnením na zimu vysušte

Odporúčame, aby ste hojdaciu sieť pred uskladnením na zimu vyčistili a riadne vysušili. Po dokonalom vyschnutí vložte do plastového obalu, ktorý ju ochráni pred drobnými škodcami.

  • Iconšírka látky : 140 cm
  • Iconcelková dĺžka: 300 cm
  • IconDĺžka lôžka : 200 cm
  • IconMinimálna požadovaná vydialenosť: 270 cm
  • IconNosnosť : 120 kg
  • IconKrajina výroby : Kolumbia
  • IconHustota tkaniny : 278
  • Iconpopis materiálu : 100 % bio-bavlna, vypestovaná v súlade s nariadením EU EEC 834/2007 o ekologickej produkcii

Video: La Siesta Modesta

Vlastnosti

Kód MOH14-1latte
Určenie Detské
Vek od 3 rokov

Značka La Siesta

La Siesta

La Siesta - špecialista na hojdacie siete od roku 1991. Hojdacie siete z Južnej Ameriky, hojdacie siete na cesty, hojdačky pre deti, hojdačky pre bábätká alebo parádny hojdacia vaky. Spoznajte svet hojdacích sietí a sedačiek, ako ho ešte nepoznáte. Doprajte si pohodlie v houpcí sieti priamo u Vás na záhrade.