La Siesta Hojdacia sieť pre bábätká so stojanom Yayita

−17 %
195,85 € 161,89 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Dojčenská hojdacia sieť YAYITA écru - vyrobená z mäkkej organickej bavlny dodá nemluvňatám pocit bezpečia. Pekne zavinuté sa v nej pri jemnom pohupovaní utíšia aj nepokojné deti.

Praktická rozperná tyč umožňuje flexibilné nastavenie - sieť môže objímať bábätko tesnejšie alebo voľnejšie. Drevo z bambusu pochádzajúceho zo zodpovedného lesného hospodárstva (FSC ®) je veľmi kvalitné a pevné. Integrované zapínacie pásy prispejú k väčšej bezpečnosti. Látka vyrobená z bio bavlny je mimoriadne mäkká na dotyk a šetrná k citlivej detskej pokožke. Naviac sa ľahko udržuje. Produkt bol certifikovaný TÜV a získal GS pečať bezpečnosti. YAYITA je vhodná pre deti od 0 do 12 mesiacov.

Jemné hojdanie napomáha rozvíjať zmyl pre rovnováhu a podporuje tak celkový vývoj dieťaťa. Preto tiež YAYITA odporúča Nemecká spoločnosť podporujúca správne držanie tela a telesnú kondíciu (BAG).

Nefarbená bavlna

Obzvlášť šetrná k pokožke, a to vďaka spôsobu výroby, pri ktorej sa nepoužívajú bielidlá ani farby.

Biobavlna pestovaná na ekologických princípoch

Šetrná k ľuďom i prírode: Ekologicky vypestovaná bavlna je nielen alternatívou k tej konvenčné. Biobavlna je tiež mäkká na dotyk a ľahká na údržbu. Tento produkt spĺňa nariadenie EÚ o ekologickej výrobe 834/2007.

Test bezpečnosti GS

Medzinárodne uznávanú značku GS získavajú len výrobky, ktoré spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy.

Drevo zo zodpovedného lesného hospodárstva

Medzinárodný certifikačný systém Forest Stewardship Council (FSC®) garatuje, že drevo pochádza z ekologicky a sociálne udržateľného lesného hospodárstva. FSC®-Licencia Code: CO12427

Polstrované ležadlo

Vypolstrovaná vrchná vrstva ochráni vaše dieťatko pred chladom a dodá mu pocit bezpečia.

Nastaviteľné roztvorenie siete

Vďaka patentovanej rozpernej tyči môžete YAYITU doširoka roztvoriť alebo útulne privrieť, podľa potrieb vášho bábätka.

  • icon celková výška: 110 cm
  • icon celková výška: 110 cm
  • icon zastavaná plocha: 65 x 65 cm
  • icon nosnosť: 20 kg
  • icon opis materiálu: 100% bio-bavlna, vypestovaná v súlade s nariadením EÚ EEC 834/2007 o ekologickej výrobe. Rozperná tyč je vyrobená z bambusového dreva zo zodpovedného lesného hospodárstva.

Video: La Siesta Yayita

Vlastnosti

Kód YASN11
Určenie Detské
Vek od 0 rokov

Značka La Siesta

La Siesta

La Siesta - špecialista na hojdacie siete od roku 1991. Hojdacie siete z Južnej Ameriky, hojdacie siete na cesty, hojdačky pre deti, hojdačky pre bábätká alebo parádny hojdacia vaky. Spoznajte svet hojdacích sietí a sedačiek, ako ho ešte nepoznáte. Doprajte si pohodlie v houpcí sieti priamo u Vás na záhrade.