WOODY Hojdací kruh (priemer 85 cm) - červený

Doprava zadarmo −26 %
Na sklade
Doprava zadarmo
82,30 € 60,90 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 489367

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Hojdací kruh - červený - HRAČKA ROKA 2013

Teraz už sa môžu súrodenci hojdať spolu alebo prizvete kamaráta! Ten druhý už nemusí smutne čakať v rade na hojdanie!

Je určený pre hojdanie v sede alebo v ľahu.

Nosnosť hojdačky je maximálne 100 kg alebo pre 1-2 deti. Táto hojdačka je určená na vonkajšie použitie. Umiestnenie je vhodné na plochý, nie betónový, dláždený a asfaltovaný povrh, s minimálnym odstupom 2 m od možných prekážok, ako sú ploty, garáže, domy, previsnuté vetvy, bielizeň šnúry alebo elektrické vedenia.
Sedák je z textilných popruhov. Rám je kovový, potiahnutý povrazom. Použitý materiál umožňuje komfortný odpočinok aj bezpečné hojdanie. Dĺžka závesných lán je 170 cm. Hojdačka sa vešia za kovové krúžky, ktoré sú prevlečené na závesných lanách. Laná sú pevne zakončené pevným uzlom v spodnej časti kruhu.

Vek: 3+

Vlastnosti

Kód 91401
Určenie Detské
Vek od 3 rokov
Vek do 10 rokov

Značka WOODY

WOODY

Značka WOODY bola zaregistrovaná v roku 1999. Ako jedna z prvých prišla so širokou škálou drevených výrobkov, zameriavajúce sa na didaktické a motorické hračky, rozvíjajúce jemnú motoriku, kombinatoriku a jednoduché kreatívne a kombinačné myslenie. O drevených hračkách možno všeobecne povedať, že sú to hračky tradičné.

Značka Woody nadchne nielen svojou rozmanitosťou, ale predovšetkým kvalitou, ktorá sa jej nedá uprieť. Všetky hračky Woody sú testované na najvyšší medzinárodný štandard a väčšina z nich je potom zaradená do programu "Bezpečná hračka".