Bright Starts Deka na hranie Pal Around Jungle ™ (0 m +)

€ 46.90 pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Bright Starts Deka na hranie Pal Around Jungle Podložka je vyrobená z veľmi kvalitného a jemného materiálu určenému pre citlivú detskú pokožku. Na oblúkoch nad hlavou dieťaťa sú umiestnené rôzne hračky (bezpečné zrkadielko, hrkálka a opička). Súčasťou deky je aj hracia skrinka so štyrmi melódiami. Na oblúkoch nájdete mašličky pre priviazanie viac obľúbených hračiek Vášho bábätka. Deku ľahko zložíte a prenesiete. Hračky možno jednoducho demontovať a zavesiť napríklad do kočíka alebo autosedačky, oblúky môžete kedykoľvek ľahko odstrániť.

Vlastnosti: - hracia deka pre deti od narodenia - farebná hracia deka s 3 veselými hračkami - plyšová opička hrá až 4 melódie - zrkadielko podporuje vizuálny vývoj dieťaťa a sebapoznanie - deka rozvíja všetky zmysly dieťaťa zábavnou formou - hrkálky vydávajú jemné zvuky, ktoré napomáhajú rozvoju sluchu - hrkálky a hračky vďaka svojim tvarom zároveň pomáhajú rozvíjať jemnú motoriku - hračky sú ľahko demontovateľné, je možné ich používať samostatne alebo vymeniť za iné - ďalšie pútka na hrazdičke a po obvode deky umožňujú pripevniť ďalšie hračky - hrazdičku možno v neskoršom veku odňať a samostatne používať iba deku ako podložku na hranie

Technické parametre: - rozmery podložky: 76x76x46 cm

Vlastnosti

Kód 1.3.9194
Určenia Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Počet kusov v balení 1

Značka Bright Starts

Bright Starts Bright Starts patrí do rodiny značiek, ktoré vyrába produkty pre deti s viac než 40 ročnou históriou. Po celú dobu až do súčasnosti prináša na trh len tie najkvalitnejšie a inovatívne výrobky. Produkty tiež zaujmú krásnym dizajnom a svojou funkčnosťou, ktorá upútava pozornosť dieťaťa, a tým dopomáha k rozvoju jeho schopností.