SKIP HOP Deka s hrazdou - ABC Zoo

Doprava zadarmo −10 %
Doprava zadarmo
72,69 € 65,42 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 552268

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

4 spôsoby použitia: ako hracia deka pre čas na brušku, hracia deka s oblúkmi pre čas na chrbte, ako hracia deka v čase lezenia, alebo ako ozdoba na stenu.
Hracia deka: prešívaná pre väčšiu mäkkosť, hravý vzor s motívom abecedy, s aktívnymi prvkami: jabĺčko so zrkadielkom, stromček s ohýbacími šuštiacimi lístkami, vtáčik s krídelkami, slon má ohýbacie šuštiace ucho.
Mäkké oblúky s 13-timi slučkami pre uchytenie 5-tich závesných zvieratiek: opička, veľryba, lev, slon a zebra. Hračky sú aktívne: napr. opička hrká guľôčkami vo svojom brušku, veľryba ukrýva zrkadlo, lev s dreveným krúžkom, slon hrká a má šuštiace uši, zebra po stlačení píska.

Vankúšik s motívom abecedy:
Čistenie a údržba (pozri pracie symboly): Deka / Pred praním vyberte z deky zrkadlo. Perte v studenej vode na mierny program, nebielte, nechajte uschnúť na vzduchu. Vankúšik a plyšové hračky: čistite vlhkou handričkou / alebo hubkou. Možno ich prať v práčke v studenej vode, na mierny program. Nebieliť. Nechať uschnúť na vzduchu.
Jednoduché skladanie: Položte deku na rovný povrch potlačou nahor. Plastové spony - na každom konci oblúku - prevlečte dierou v jednom každom rohu a zacvaknite ich do plastových dielov. Oblúky upínajte tak, aby ste z nich vytvorili X. Výrobok môže skladať iba dospelá osoba.

Vlastnosti

Kód 307300
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 1 rokov

Značka SKIP HOP

SKIP HOP

Skip Hop je americká firma, ktorú v roku 2003 založili manželia Ellen a Michael Diamant. Všetko začalo v čase, keď sa stali rodičmi. Pre svojho syna chceli len tie najlepšie produkty, ale nenachádzali nič, čo by ich dostatočne uspokojilo. A práve preto sa rozhodli, že vyvinú svoje vlastné a vytvorili tak značku Skip Hop.