Yookidoo Hracia deka

52,79 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Veľká hracia deka s unikátnymi aktivitami zameranými na podporu ležanie na brušku, zdvíhanie hlavy a otáčania sa. Obsahuje tri zábavné hry, ktoré rozvíjajú dieťa: Otáčanie a stláčanie vedie k rozvoju jemnej motoriky. Hra s lupeňmi podporuje rozvoj hmatu. Objavovanie skrytých zrkadiel podporuje všetky spomínané aktivity.

Jasné farby a usmievavá tváre všetkých živočíchov poskytujú dieťaťu vizuálnu stimuláciu. Zakliaty princ žabiak priťahuje svoju pozornosť. Strašiak do kapusty zaujme svojím pruhovaným červenobielym trikom. Dokonalá zábava pre dieťa na celé hodiny. Na brušku vydrží dlho preskúmavať plastické kvetiny a potom sledovať ako sa loptičky zakaždým vykotúľa zo skladacieho domčeka.

Táto hra na schovávačku je u malých detí veľmi obľúbená. Hracia deka sa dá ľahko zložiť, prenášať a skladovať. Po odstránení všetkých súčastí možno deku vyprať.

Vlastnosti

Kód 40125
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Obsah balenýí Deka 110 x 140 cm - 3 hry pre rozvoj aktivity - Skládací domeček - Dva míčky
Rozměr balenýí 800 x 350 x 200 mm

Značka Yookidoo

Yookidoo

Značka Yookidoo slávi úspechy svojho objavu vďaka mimoriadne schopnosti prinútiť dieťa k hre, učenie a pohybu vďaka kreatívnym, interaktívnym a vysoko inovačnom náučným hračkám. Hračky pochádza z dielne preslávených návrhárov s viac ako 20. ročnou skúseností s navrhovaním interaktívnych hračiek. Náučné hračky Yookidoo sú navrhnuté tak, aby zapôsobili svojou vzdelávacie schopnosťou nielen na deti ale aj na rodičov.