Playgro Hracia podložka Dinosaurus

−24 %
33,49 € 25,42 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 716495

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Pestrofarebná podložka ponúka bábätku pútavý a mäkučký povrch pre hranie na zemi. Viac ako 45 cm široká a 80 cm dlhá podložka je plná farieb a aktivít pre rozvoj detských zmyslov.

Veselý zelený dinosaurus, ktorý tvorí tvar podložky má na sebe farebné bodky a zaujme dieťa na prvý pohľad. Súčasťou podložky sú aj čiernobiele motívy, ktoré sú vyvinuté očnými špecialistami. Hlavnou funkciou tejto kombinácie farieb je rozvoj zraku bábätka predovšetkým v jeho prvých troch mesiacoch, kedy ešte nerozlišuje farby.

Na hrazdičke sú upevnení traja kamaráti nášho dinosaura, ktoré sa pri každom pohybe rozkývajú. Dieťatko má snahu sa ich dotýkať a tým dochádza k rozvoju jemnej motoriky. Súčasťou vysacích hračiek je hryzátko, ktoré v neskorších mesiacoch uľavuje pri prerezávaní zúbkov. Ukrytá hrkálka zase pomáha rozvíjať sluch. Hračky Playgro sú testované, bez ohľadu na kategóriu, pre ktorú sú určené, podľa najprísnejších noriem EN-71.

Čistenie: hračky možno prať v ruke na 40 ° C, ostatné časti len ručne umývať navlhčenou handričkou.

Vlastnosti

Kód 181582
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov

Značka Playgro

Playgro Hračky pre najmenších radu Playgro sú určené pre deti už od narodenia. Prevažne textilné hračky sú navrhované v Australii a spĺňajú tie najprísnejšie kritériá na zdravotnú bezzávadnost.