Yookidoo Hracia deka - Krajina robotov

Doprava zadarmo
Na sklade
Doprava zadarmo
83,60 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Interaktívne hracia deka sa spústy aktivít pre zábavné objavovanie a správny rozvoj zmyslov tých najmenších. Hracia deka a jej jednotlivé prvky sú navrhnuté tak, aby bolo možné hrania v polohe na bruchu, na chrbte a v sede. Týmto spôsobom je podporovaný vývoj detí v rôznych fázach rastu. Táto hracia deka má odnímateľný vankúš, ktorý umožňuje dieťaťu pohodlné sledovanie pohybujúceho autíčka v polohe na brušku. Revolučný systém tejto deky je v motorizovanom autíčku, ktoré môže byť pripojené k hrazde vo výške alebo na samotnej deke. Autíčko jazdia po svojej dráhe sem a tam zatiaľ čo hrá hudba.

K dispozícii sú dve melódie: temperamentný a relaxačné. Ak je potrebné, môže byť hudba úplne vypnutá. Na autíčko je možné pripevňovať jednotlivé postavičky ako cestujúci. Pri jazde vo výške na hrazde slúži autíčko ako základňa pre zavesenie jednotlivých hračiek.

Pre rozsiahle hranie poskytuje deka hŕbu postavičiek a doplnkov. Všetky doplnky vyzývajú k tvorivému experimentovanie a vyvolávajú prirodzenú zvedavosť detí. Hravé koncentrácie, motorika a koordinácia oko-ruka sú touto dekou výborne podporované. Hracia deka sa vyznačuje veľmi stabilnou hrazdou na ktorú je možné pomocou prstencov zavesiť jednotlivé hračky, ktoré povzbudzujú dieťa k ich uchopenie. Originálne farby a rôzne povrchové materiály napomáhajú malému dieťaťu rozvíjať zrak a hmat. Hracia deka sa dá ľahko zložiť, prenášať a skladovať. Po odstránení všetkých súčastí možno deku vyprať.

 

Obsah balenia:

  • Hracia deka (105cm x 85cm)
  • Motorizované autíčko
  • Koľajová dráha - 2 postavy robotov
  • Veľké polstrované zrkadlo
  • Obojstranný vankúš (pes)
  • 5 závesných krúžkov

Vlastnosti

Kód 40128
Určenie Chlapčenské
Farba Farebná
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov

Značka Yookidoo

Yookidoo

Značka Yookidoo slávi úspechy svojho objavu vďaka mimoriadne schopnosti prinútiť dieťa k hre, učenie a pohybu vďaka kreatívnym, interaktívnym a vysoko inovačnom náučným hračkám. Hračky pochádza z dielne preslávených návrhárov s viac ako 20. ročnou skúseností s navrhovaním interaktívnych hračiek. Náučné hračky Yookidoo sú navrhnuté tak, aby zapôsobili svojou vzdelávacie schopnosťou nielen na deti ale aj na rodičov.