Taf Toys Hracia deka s hrazdou Zvedavec

Doprava zadarmo −12 %
Na sklade
Doprava zadarmo
82,98 € 72,69 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 492223

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Hracia deka s odnímateľnou hrazdou a aktivitami pre rozvoj motoriky a zmyslov dieťaťa. Veľká, mäkká a farebná textilná podložka s aktivitami podporuje motorický, poznávací a emocionálny vývoj dieťaťa. Hracia plocha umožňuje pohyb dieťaťa na chrbte aj na brušku, hebký vankúšik pod dieťatko posilňuje krčné a chrbtové svaly, bezpečné zrkadlo povzbudzuje na zdvíhanie hlavičky, neskôr k dvíhaniu sa na rukách.

Deka nabáda k rozsiahlemu skúmaniu a objavovaniu. Jej súčasťou sú najrôznejšie aktivity - hryzátka, záplaty z rôznych textúr, šuštiace ušiská a krídla, zvonkohra motýľ, pískacia žirafa, naťahovacia jašterica, hracia lopta, odnímateľné oblúky. Na oblúky je možné pripevniť aj iné obľúbené hračky dieťaťa. Bez použitia oblúkov je vhodná aj pre prebaľovanie. Farebné a roztomilé ilustrácie stimulujú interakciu medzi rodičom a dieťaťom. Deka sa dá ľahko zložiť a prenášať, pre väčší komfort je opatrená extra vypchávkou.

Rozmery 100x150cm.

Vhodná od narodenia.

Údržba: ručné pranie vo vode (do 30 ° C), nesušte v sušičke, nežehlite, hraciu loptu iba utierajte.

Montáž / demontáž musí vykonávať dospelá osoba. Nie je určené na spanie. Keď sa dieťa začne zdvíhať na rukách a začne kľačať, odstráňte oblúky. Nepoužívajte vnútri postieľky alebo ohrádky.

Vlastnosti

Kód 12015TAF
Určenie Detské
Farba Farebná
Vek od 0 rokov
Vek do 1 rokov
Počet kusov v balení 1

Značka Taf Toys

Taf Toys Vyberanie tej pravej vývojové hračky je náročné. Práve preto ponúka Taf Toys širokú škálu produktov, ktoré zodpovedajú veku dieťaťa a ktoré sú motivujúce, zábavné a podporujúce predstavivosť. Všetky hračky sú vytvorené tak, aby podporovali emocionálny, poznávacie, a fyzický vývoj dieťaťa počas prvých dvoch rokov jeho života.