Doprava zadarmo

Lamaze Veselá zdvíhacia podložka

€ 90.87 € 76.33
Vypredané

Popis

Polohovateľná podložka, v ktorej Vaše dieťa objavuje, skúma svet okolo a učí sa hrou. Vďaka inovatívnej funkcii sa dá ľahko a bezpečne urobiť z podložky sedák. Špeciálne záchytné vrecko udrží bábätko v podložke, ktorá nijako neobmedzuje jeho pohyb. Zo strán pripevnená mäkká klenba je nad telíčkom bábätka, alebo je sklopená, či ju môžete úplne odopnúť.

Na nej je zavesené slniečko, z ktorého potom ďalej visí hviezdička a 2 plyšové zvieratká. Na podložke sa premietajú unikátne vzory a textúry, ktoré stimulujú hmatové zmysly dieťaťa.

Lamaze sa stará o vyváženie farieb, ktoré nenamáhajú oči dieťatka. Sladké melódie pobavia a rozvíjajú sluch dieťaťa. Ak dieťa leží, môžete na podložku pripojiť dúhový vankúšikový golier.

Napájanie 2 x AAA batérie. Nie sú vložené

Vlastnosti

Kód: 27155
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 2 rokov
Vek: 0 +
Hmotnosť: 300g
Rozmery: 70 x 45 x 20cm

Značka Lamaze

Značka Lamaze inšpiruje zvedavosť detí hravými a vynaliezavými hračkami. Formou hry deti začínajú skúmať a objavovať svoje vrodená nadanie a vy tak môžete oslavovať každý pokrok v ich vývoji. Hračky Lamaze podporujú zdravý rozvoj dieťaťa a urobí z hry radosť pre Vás i Vaše dieťa.