Lamaze Veselá zdvíhacia podložka

−16 %
€ 90.87 € 76.33 pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Polohovateľná podložka, v ktorej Vaše dieťa objavuje, skúma svet okolo a učí sa hrou. Vďaka inovatívnej funkcii sa dá ľahko a bezpečne urobiť z podložky sedák. Špeciálne záchytné vrecko udrží bábätko v podložke, ktorá nijako neobmedzuje jeho pohyb. Zo strán pripevnená mäkká klenba je nad telíčkom bábätka, alebo je sklopená, či ju môžete úplne odopnúť.

Na nej je zavesené slniečko, z ktorého potom ďalej visí hviezdička a 2 plyšové zvieratká. Na podložke sa premietajú unikátne vzory a textúry, ktoré stimulujú hmatové zmysly dieťaťa.

Lamaze sa stará o vyváženie farieb, ktoré nenamáhajú oči dieťatka. Sladké melódie pobavia a rozvíjajú sluch dieťaťa. Ak dieťa leží, môžete na podložku pripojiť dúhový vankúšikový golier.

Napájanie 2 x AAA batérie. Nie sú vložené

Vlastnosti

Kód 27155
Určenia Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Vek 0 +
Hmotnosť 300g
Rozmery 70 x 45 x 20cm

Značka Lamaze

Lamaze Značka Lamaze inšpiruje zvedavosť detí hravými a vynaliezavými hračkami. Formou hry deti začínajú skúmať a objavovať svoje vrodená nadanie a vy tak môžete oslavovať každý pokrok v ich vývoji. Hračky Lamaze podporujú zdravý rozvoj dieťaťa a urobí z hry radosť pre Vás i Vaše dieťa.