MATTEL Boom.co Pás na náboje 2v1

−10 %
18,15 € 16,33 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Pás na náboje je na bojovom poli úplnou nevyhnutnosťou. Pás sa nosí cez rameno a cez hrudník pomocou nastaviteľného nylonového popruhu. Pás na náboje má 3 panely, z toho 2 majú vrecká na 6 striel Smart Stick a na hrudnom paneli je veľká plocha Smart Stick na zachytávanie striel. Keď je hrudný panel zasiahnutý, zachytí protivníkovej strely, ktoré sa potom dajú znova použiť!

Pás na náboje je vybavený aj klipsou, ktorá je na úrovni pásu a dá sa na nej pripnúť menšie pištole, alebo ďalšou klipsou, čím sa zväčšuje jeho kapacita a funkcie. Pás na náboje sa dodáva aj s 12 strelami Smart Stick. Ak chceš mať pás na náboje prispôsobený ešte viac na mieru, vyber si balenie samolepiek k potlači Printable Target Sticker a vytlač si vlastné návrhy povrchu hrudného panelu pásu na náboje Smart Stick.

Vlastnosti

Kód 25BBR55
Určenie Chlapčenské
Vek od 6 rokov
Vek do 10 rokov

Značka MATTEL

MATTEL

Značka MATTEL je najväčším výrobcom hračiek na celom svete. V povedomí širokej verejnosti je zapísaná najmä prostredníctvom značky bábik a príslušenstvo Barbie. Bábika Barbie v roku 2009 oslávila 50.narozeniny a teší sa pevnému zdraviu. Hračky od Mattela sú zárukou vysokej kvality. V súčasnej dobe patrí pod materskú spoločnosť značky Barbie, Hot Wheels, Scrabble, Matchbox a mnoho ďalších.