Playgro Darčeková súprava

€ 28.99 € 21.78
Vypredané

Popis

Zábavná darčeková súprava obsahuje päť hračiek vhodných od narodenia do jedného roku veku dieťaťa. Hrkálka zebra je vďaka svojmu čiernobielemu vzoru srsti a niekoľkých farebným akcentom obľúbená u novorodencov. Hlavnou funkciou tejto hračky je rozvoj zraku bábätka predovšetkým v jeho prvých troch mesiacoch, kedy ešte nerozlišuje farby.

Telíčko zebry sa dá ľahko uchopiť malou detskou ručičkou a po zatrasení jemne hrká, takže bábätko zaujme, ale nedráždi jeho citlivý sluch. Na spodnej strane sú dve farebné štruktúrované hryzátka, ktoré napomáhajú pri prerezávaní prvých zúbkov. Dve chladivé hryzátka v tvare šťavnatého tropického ovocia uľaví a pomôžu vášmu bábätku pri prerezávaní zúbkov. Vďaka štruktúrovanému povrchu úchopu rozvíja jemnú motoriku.

Pre chladivý efekt je možné hryzátka ochladiť v chladničke. Nedávajte do mrazničky! Hrkálka s geometrickými tvarmi hryzadiel, ktoré sú navlečené na čiernobielom krúžku je veľmi obľúbená u detí od šiestich mesiacov. Veľmi ľahko sa drží a vďaka rozlične štruktúrovaným povrchom je priamo stvorená na hryzenie a žuvanie. Závesná hračka lev Larry sa postará o správny rozvoj všetkých zmyslov.

Pestrofarebné materiály, vzory a rozmanité textúry materiálov rozvíja detský hmat a jemnú motoriku. Rozvoj sluchu podporuje Larryho šuštiaca hriva a vrnenie, ktoré sa aktivuje jednoduchým pohybom hračky. Vďaka klipu hračku pripevníte na detskú postieľku, či striešku kočíka rovnako ľahko ako napríklad na nákupný vozík alebo k prenosnej autosedačke.

Hračky Playgro sú testované bez ohľadu na kategóriu pre ktorú sú určené podľa najprísnejších noriem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN.

Čistenie: Závesnú hračku Lev Harry možno prať v ruke na 40 ° C, ostatné hračky len ručne umývať navlhčenou handričkou.

Vlastnosti

Kód: 183451
Materiál: Plyš, Plast
Určenia: Detské
Barva: Farebná
Vek od: 0 rokov
Vek do: 3 rokov

Značka Playgro

Hračky pre najmenších radu Playgro sú určené pre deti už od narodenia. Prevažne textilné hračky sú navrhované v Australii a spĺňajú tie najprísnejšie kritériá na zdravotnú bezzávadnost.