B-Toys Bubienok Parum Pum Pum

−29 %
Na sklade
43,99 € 30,84 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 509133

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Bubienok Paru Pum Pum od Btoys je vhodný pre deti od 18 mesiacov do 3 rokov. Bubienok so 6 rôznymi nástrojmi (tamburína, dve paličky, chrastiace vajíčko, mravec s rolničkami, chrastiaca a klapacia včielka) má držadlo do ruky pre ľahké prenášanie. Nepotrebuje batérie. Obal vyrobený z recyklovateľného materiálu a potlačený farbami vyrobenými zo sóje.

Vlastnosti

Kód 68626BT
Určenie Detské
Vek od 1 rokov
Vek do 3 rokov

Značka B-Toys

B-Toys

Zakladatelia spoločnosti B.toys sa rozhodli po desaťročiach výroby hračiek začať robiť tak trochu iné hračky. B.Toys hračky sú inšpirované svetom okolo nás. Hračky sú určené najmä malým deťom od 3 mesiacov do 3 rokov, ale niektoré z nich aj starším do 10 rokov.

Materiály, z ktorých sú hračky vyrábané, sa líši v závislosti od typu hračiek a veku, pre ktorý je určený. Hračky sú vyrobené z dreva, plastov, látok, stužiek a mnohých ďalšieho materiálu. Hračky neobsahujú olovo či ftaláty.

Hračky sú špeciálne balené do obalov z recyklovateľných materiálov, ktoré deti môžu využiť na uschovanie svojich "pokladov". Ak obal otočíme, vykúzlime tak razom balenie darčekové. Farby, použité pre potlač obalov, sú vyrobené zo sóje.

So spoločnosťou B.toys pracuje team dizajnérov doodled, ktorý je v partnerskom vzťahu s rodinnou firmou Batt.