Yuunaa NIE Sada riadu - Kravička

18,00 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Presvedčiť deti k jedlu môže byť niekedy veľmi náročná úloha. Cieľom Pure Kids je, aby to pre rodičov bolo ďaleko jednoduchšie. Detské sady riadu sú preto veselé, farebné a navrhnuté v krásnom detskom dizajne, ktorý bude klásť úsmev na tvár každého dieťaťa.

Táto sada riadu obsahuje hrnček, tanier a misku. Ich tvar je navrhnutý s ohľadom na to, aby jednotlivé riadu bolo pre malé deti veľmi dobre uchopiteľné. Dodávaná je v darčekovom balení.

Vlastnosti: 100% prírodný materiál, 100% bez plastu, 100% biologicky odbúrateľné, vyrobené z bambusových vlákien a rastlinných zložiek, šetrné k životnému prostrediu, je možné umývať v umývačke v hornom koši do 45 ° C, nie je vhodné pre použitie v mikrovlnej rúre, dodávané v darčekovom balení.

Veľkosť: Hrnček 7,5 x 6 cm, Tanier 24 x 2 cm, Miska 12 x 4,5 cm

Odporúčaný vek: od 12 mesiacov

Obsah balenia: Hrnček - Tanier - Miska

Vlastnosti

Kód PKCOW
Určenie Unisex
Vek od 0 rokov
Vek do 6 rokov
Počet kusov v balení 1

Značka Yuunaa

Cieľom holandskej značky Yuunaa je navrhovať funkčné, zábavné a ekologicky šetrné výrobky. Preto sú sady riadu vyrobené z prírodných materiálov - bambusových vlákien a rastlinných zložiek. Tento materiál je 100% prírodný, 100% biologicky odbúrateľný, 100% bez plastu, bezpečný, pevný, trvanlivý, určený pre každodenné použitie pre studené i teplé pokrmy (nie je vhodné pre použitie vriacich tekutín a pokrmov). Prírodný materiál z bambusových vlákien je všeobecne krehkejším materiálom než klasické PVC.