Label Tour Veľká party sada Princezná

−16 %
Na sklade
12,36 € 10,36 € pri nákupe 1 ks
0,35 € za kus

Náš kód: 1170245001

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Chystáte pre svoje deti oslavu narodenín? Usporiadajte oslavu vo veľkom štýle a využite detské party sady. Party sada Label Tour obsahuje tanieriky, tégliky, slamky a obrúsky v jednotnom motívu. Veselé motívy potešia vaše deti a urobí oslavu nezabudnuteľnou. Deti budú radi, že majú všetci rovnaké tégliky a tanieriky. Na téglikoch je navyše menovka, aby si ich deti neplietli. Mamičky zase ocenia riad na jednorazové použitie, ktoré uľahčia upratovanie po oslave.

Party sada obsahuje: 6 tanierikov (23 cm) 6 kelímkov (8,7 cm) 6 slamiek (19,5 cm) 12 obrúskov (33 x 33 cm)

Materiál: kartón, papier, plast

Motív party sád navrhla francúzska umelkyňa Isabell Kessedjian. Celú svoju kolekciu ponúka pod značkou Label Tour, ktorá vyrába kvalitné potreby pre deti s motívmi navrhnutými francúzskymi umelcami.

Vlastnosti

Kód ISACOF25
Určenie Detské
Vek od 1 rokov
Vek do 12 rokov
Počet kusov v balení 30

Značka Label Tour

Label Tour

Francúzska značka Label'Tour sa venuje výrobe kvalitných detských potrieb, ktoré sa tešia veľkej obľube u detí i rodičov. Dizajn Isabell kessedjian je veľmi výraznou značkou v sortimente. Výtvarníčka sa inšpirovala prvými kresbami svojho syna. Snáď aj preto sú deťom tieto kresby blízke. Motívy piráta, princezné, rytiera a gurmánky sa prelínajú jednotlivými kategóriami produktov. Produkty Label Tour porastú s Vašimi deťmi od narodenia až po školákov!