WOOD PARTNER Rastúca stolička Univ 3v1 natur lak - zelená

39,42 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

U rastúca stolička Univ môžete výšku a hĺbku sedátka i podnožky ľahko a pohodlne regulovať tak, aby zdravie Vášho dieťaťa nebolo ohrozované. Rastúca stolička Univ rastie, ako potrebuje Vaše dieťa. Rastúca stolička Univ je určená deťom od cca. 9 mesiacov, kedy je schopné samostatného sedenie až do 4 rokov. Môže poslúžiť ako stolička alebo po otočení ako praktický stolček.

Dôvod?

Sedieť zdravo znamená sedieť s nohami opretými o podložku a lakte o pracovnú dosku stola. Len tak môže byť vaša chrbtica nepreťažovanie a v správnej polohe. Ak sedíte bez opory nôh a rúk, tak ju inštinktívne hľadáte a chrbtica sa tak namáha a kriví. Dieťa sa potom ani nesústredí na skutočnú činnosť pri stole. Zdravé sedenie znamená tiež nastavenie hĺbky sedadla, aby nezasahoval do podkolennej jamky a nepřiškrcoval cievne prúdenie v nohách. V neposlednom rade má použitie a nastavenie rozmerov rastúca stolička, vplyv na správny uhol očí na činnosť pri stole, čo býva príčinou vzniku očných vád.

Prečo kúpiť rastúce stoličku Univ?
  • Rastúca stolička Univ vykonáva vyššie uvedené zdravotné dôvody.
  • Rastúca stolička Univ je certifikovaná.
  • Rastúca stolička Univ je buková, čo dáva záruku dlhej životnosti a odolnosti oproti stoličkám z mäkkého dreva smreku a borovice.
  • Rastúca stolička Univ je aj pekným dizajnovým doplnkom izbičke vašich detí.

Vlastnosti

Kód UNIVE – P02
Určenie Detské
Vek od 1 rokov
Vek do 4 rokov

Značka WOOD PARTNER

WOOD PARTNER WOOD PARTNER je český výrobca a distribútor vybavenie materských škôl a družín. My sme pre vás pripravili rastúce stoličky UNIZO práve tohto výrobcu. U rastúca stolička UNIZO môžete výšku a hĺbku sedátka i podnožky ľahko a pohodlne regulovať tak, aby zdravie Vášho dieťaťa sa neohrozovalo. Rastúca stolička UNIZO rastie tak, ako potrebuje Vaše dieťa.