WOOD PARTNER Rastúca stolička UNIZO KOMBI - biela - modrá

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
123,20 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 807718003

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Detská stolička UNIZO je stabilná a pevná s nosnosťou do 110 kg. Rastie s dieťaťom - sedadlo i podnožka sú nastaviteľné podľa výšky dieťaťa, detský stolček i s popruhom proti prepadnutiu dieťaťa je demontovateľný. Operadlo stoličky je oproti podobným rastúcim stoličkám mierne prehnuté pre pohodlnejšie sedenie. KVALITNÝ ČESKÝ A CERTIFIKOVANÝ VÝROBOK!

Rozmery: v-80 cm, š-43 cm, h-55 cm. Najvyššie nastavenie sedadla: 58 cm (najmenšie dieťa k jedálenskému stolu). Najnižšie nastavenie sedadla: 43 cm (touto výškou začínajú bežné stoličky). Povrchová úprava: použité lepidlá, laky a farby sú určené na hračky, certifikované podľa EN 71 a ich výrobcom je švédska firma Becker Acroma. Výrobca používa ich výnimočný produkt pigmentových lakov a farebných moridiel, kedy dosahuje krásne pastelové zafarbenie a zároveň je vidieť kresbu dreva.

Ak plánujete do budúcna druhú stoličku pre ďalšie dieťa, počítajte s tým, že odtieň prírodnej stoličky sa nemusí potom podariť kúpiť úplne rovnaký - drevo na svetle tmavne a tiež odtieň dreva môže byť rozdielny, podľa rastu dreva. Drevo je prírodný materiál. Pri kúpe dvoch stoličiek naraz, sa ich výrobca snaží k sebe doladiť odtieňom i kresbou dreva. U morených a farbených stoličiek môže byť odtieň farby tiež odlišný u rôznych dodávok. Pretože farba - morenie vyniká podľa kresby dreva a podľa rôznorodosti podkladu, tým sa potom nepatrne líšia kus od kusu. Stolička sa dodáva rozložená v kartóne vrátane spojovacích dielov a návodu. Montáž je veľmi jednoduchá.

Vlastnosti

Kód UNIZE KOMBI - P03
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 16 rokov

Značka WOOD PARTNER

WOOD PARTNER WOOD PARTNER je český výrobca a distribútor vybavenie materských škôl a družín. My sme pre vás pripravili rastúce stoličky UNIZO práve tohto výrobcu. U rastúca stolička UNIZO môžete výšku a hĺbku sedátka i podnožky ľahko a pohodlne regulovať tak, aby zdravie Vášho dieťaťa sa neohrozovalo. Rastúca stolička UNIZO rastie tak, ako potrebuje Vaše dieťa.