Chicco Stolička Polly 2v1 15 woodfriends

€ 116.33 € 105.42 pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí,
môžete bez problémov vrátiť

Popis

Nová jedálenská stolička Polly nie je len pohodlná, ľahká a bezpečná.
Ideálna pre obdobie, kedy dieťa prechádza na pevnú stravu. Keď sa dieťa učí jesť samostatne, môže byť tácka odobratá a stolička Polly sa stane prvou detskou stoličkou, ktorá dieťaťu umožní sedieť pri stole spoločne s mamou a otcom.
Jedálenská stolička Polly ponúka: sedadlo s dvojitým, odnímateľným polstrovaním, polohovateľnú opierku chrbta nastaviteľnú do troch pozícií, veľký servírovací pultík, ktorý je ideálny ako pre servírovanie jedla tak na hranie a môže byť nastavený do troch pozícií, sedadlo môže byť nastavené do siedmich rôznych výšok , odnímateľné polstrovanie stoličky - malé / väčšie dieťa, nastaviteľná podpera nôh do troch polôh, päťbodový bezpečnostný pás, praktická prídavná tácka, kolieska vzadu sú otočné s brzdami.

Spodné polstrovanie má inú farbu, takže po odobratí vrchného polstrovania (pre 12m +) vyzerá stolička odlišne.
Keď je stolička zložená, stojí samostatne bez opory a zaberie tak veľmi málo miesta.

Vlastnosti

Kód 79065.0633
Určenia Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 3 rokov

Značka Chicco

Chicco Značka Chicco vznikla v roku 1958 v Taliansku. Značka sa stala známou a oceňovanou po celom vo svete. Na slovenskom trhu sa firma Chicco prvýkrát predstavila v roku 1992.
Značka Chicco ponúka tovar pre mamičky a deti. Tieto značkové, vysoko kvalitné výrobky sú potešením pre Vaše oči i peňaženku.