Pampers Active Baby 6 Mesačné balenie, 124ks

Doprava zadarmo −26 %
Na sklade
Doprava zadarmo
44,99 € 32,90 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 1024059

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Zistite, ako je možné, že sa nové pokolenie detí prebúdza veselé. Nič sa nevyrovná tomu, vidieť svoje dieťatko, ako sa prebúdza do veselého rána. Znamená to okrem iného, ​​že sa dobre vyspali. Aby deťom zabezpečila kvalitný spánok, má nová generácia plienok Pampers tri jedinečné absorpčné kanáliky, ktoré pomáhajú odvádzať vlhkosť rovnomerne do celej plienky pre menej mokré záťaže medzi nožičkami * a až 12 hodín v suchu. Aby sa vaše dieťatko prebúdzalo rovnako suché, ako keď išlo večer spať.

* V porovnaní s predchádzajúcimi plienkami Pampers

  • 3 absorpčné kanáliky: Pomáhajú rovnomerne odvádzať vlhkosť pre menej mokré záťaže medzi nožičkami (v porovnaní s predchádzajúcimi plienkami Pampers)
  • Absorpčné mikroperličky: Vnútorná vrstva s mikroperličkami, ktoré absorbujú vlhkosť a odvádzajú ju ďaleko od pokožky až na 12 hodín
  • Pružné upevňovacie pásky: Plienka vďaka nim pohodlne padne pre dokonalú ochranu proti pretečeniu po celú noc
  • Rýchloschnúce vrstvy Fast Dry: Absorbujú vlhkosť a odvádza ju od pokožky dieťaťa
  • Hebké ako bavlna *: Povrchová vrstva, ktorá je v kontakte s pokožkou dieťaťa, je hebká a suchá pre kvalitný spánok po celú noc (* výrobok neobsahuje pravú bavlnu)
  • Priedušné: Aby k detskej pokožke cirkuloval vzduch

 

Vlastnosti

Kód 81636089
Určenie Detské
Ekologický výrobok Nie
Vek od 1 rokov
Vek do 3 rokov
Počet kusov v balení 124

Značka Pampers

Pampers

Značka Pampers sa venuje výrobe jednorazových plienok a vlhčených obrúskov pre deti už od roku 1961. Výrobky sú vyvíjané v spolupráci s pediatrami a na trh prichádza stále s novými inováciami. Pampers ponúka plienky, ktoré dýchajú, absorbujú, a udržujú detské zadočky jemné a hebké.