Magics Flexidry XL (+ 16kg) Ecopack - 132 ks

Na sklade
25,30 € pri nákupe 1 ks
0,19 € za kus

Náš kód: 770148

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Hoci sú plienky Magics veľmi tenké, tak vynikajú vysokou savosťou vďaka novej technológii Drylock. Inovatívna technológia prispieva aj k úsporám zdrojov, pretože absorpčné jadro obsahuje menej celulózy ako konkurenčné výrobky. Pri výrobe je nízka spotreba lepiaceho materiálu a vďaka svojej kompaktnosti šetrí aj baliaci materiál. Plienky Magics Flexidry XL Ecopack: Sú vhodné pre deti od 16+ kg. Balenie obsahuje 132 ks plienok (3 × 44 ks). Vďaka technológii Drylock zaisťujú najvyššiu kvalitu. S integrovaným systémom riadenia tekutín Drylock (interaguje a reaguje na prítomnosť tekutiny). Úzke jadro, ktoré sa lepšie prispôsobí dieťaťu. Vhodné na použitie vo dne aj v noci. Sú praktické, extra pohodlné a so zvýšenou savosťou. Sú ekologické - pri výrobe sa kladie veľký dôraz na životné prostredie. Vyrobené v ČR.

Vlastnosti

Kód 227011
Určenie Detské
Vek od 1 rokov
Vek do 2 rokov
Počet kusov v balení 132

Značka Magics

Magics vďaka novej technológii Drylock® zaisťujú najvyššiu kvalitu. Sú praktické, pohodlné a so zvýšenou savosťou, hoci sú to najtenšie jednorazové plienky na trhu.

Inovatívna technológia Drylock® prispieva aj k úsporám zdrojov. Absorpčná vankúšiky neobsahujú celulózu - šetríme tak naše stromy. Pri výrobe je nízka spotreba lepiaceho materiálu a vďaka svojej kompaktnosti šetrí aj baliaci materiál.

Značka Magics kladie veľký dôraz na životné prostredie a jej inovatívne výrobné procesy zaručujú jedny z najspoľahlivejších výrobkov na trhu.