Bella Happy NE Midi 5-9 kg, 64 ks - jednorázové plienky

−17 %
12,69 € 10,45 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Veľkosť Midi je určená pre deti s hmotnosťou od 5 do 9 kilogramov a prispieva k pokojnému vývoju bábätka.

Pohyb dieťaťa v tejto vývojovej etape je dôvodom toho, prečo je plienka navrhnutá tak, aby neobmedzovala každodenné aktivity dojčatá a nespôsobovala nepríjemné komplikácie spojené s odreninami a zapareninami pokožky. Špeciálne navrhnuté elastické gumičky v páse a farebné manžetky umiestnené na vonkajšej strane plienky, zaisťujú jej dokonalé prispôsobenie tvaru detského tela v každej situácii.

Priedušné absorpčné jadro dáva pocit komfortu a ochrany jemnej detskej pokožky pred zapareninami. Na dosiahnutie čo najlepšie a najrýchlejšie distribúcia vlhkosti do absorbčného jadra je plienka vybavená špeciálnou distribučnej vrstvou Magic Green, ktorá zároveň signalizuje prijatú vlhkosť. Keďže dieťa už plne využíva aj svoj zrak, je plienka vpredu vybavená farebnými pásky so zábavnými obrázkami, ktoré pomáhajú rozvíjať detskú fantáziu. Obrázky sú usporiadané symetricky po oboch stranách loga Happy a tým uľahčujú správne zapnutie suchých zipsov.

Vlastnosti

Kód BB-054-MU64-002
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 0 rokov
Počet kusov v balení 64

Značka Bella Happy

Bella Happy

Značka Bella Happy patrí poľskej skupine TZMO SA, ktorá funguje na poľskom trhu už od roku 1951 a patrí medzi popredných svetových výrobcov hygienických potrieb pre ženy a deti, inkontinentných pomôcok a zdravotníckeho materiálu a vďaka vysokej kvalite svojich výrobkov zaujíma vedúce miesta na mnohých európskych trhoch.