Doprava zadarmo
Pampers Pants plienkové nohavičky 4 Maxi (9-14 kg), 104 ks
-12%

Pampers Pants plienkové nohavičky 4 Maxi (9-14 kg), 104 ks

€ 32.99 € 29.00
Tovar máme skladom!
U vás doma 2. 5. až 3. 5.

Popis

Aby sme pomohli zabezpečiť, že každé ráno bude veselé, máme pre vás detské plienkové nohavičky Pampers Pants. Vďaka mikropórom, ktoré odvádzajú vlhkosť od pokožky, poskytujú vášmu dieťaťu až 12 hodín v suchu. Tiež prebaľovanie je jednoduché. Plienkové nohavičky jednoducho natiahnite a roztrhnutím bokov zložte. Potom už sa len stačí tešiť na skvelý deň.

  • Až 12 hodín v suchu v podobe plienkových nohavičiek, ktoré sa ľahko vymieňajú.
  • 2 zóny Dry pre pocit sucha: Rýchlo absorbujú tekutinu a zadržujú ju ďaleko od pokožky vášho dieťaťa.
  • Pohodlné v každom smere: Vďaka pružnému pásu po celom obvode a manžetkám okolo nožičiek sa prispôsobia každému pohybu dieťaťa a dokonale padnú v akejkoľvek pozícii.
  • Hebké ako bavlna: Vyrobené z materiálu hebkého ako bavlna *, aby sa vaše dieťa cítilo pohodlne ako v spodnom prádle (* výrobok neobsahuje pravú bavlnu).
  • Priedušné: Mikropóry prepúšťajú vhlký vzduch von z plienky a pomáhajú tak vášmu dieťaťu zostať v suchu.


Upozornenie: Udržujte všetky obalové materiály mimo dosahu detí, aby sa predišlo nebezpečenstvu udusenia a / alebo uškrteniu.

 

Vlastnosti

Kód: 12501887
Určenia: Detské
Počet kusov v balení: 104
Vek od: 0 rokov
Vek do: 1 rokov
Plienky sú vhodné pre děti: 9-14 kg
Počet kusů: 104 ks

Značka Pampers

Značka Pampers sa venuje výrobe jednorazových plienok a vlhčených obrúskov pre deti už od roku 1961. Výrobky sú vyvíjané v spolupráci s pediatrami a na trh prichádza stále s novými inováciami. Pampers ponúka plienky, ktoré dýchajú, absorbujú, a udržujú detské zadočky jemné a hebké.