CLEMENTONI CLEMMY baby - Kocky Veselá farma
-16%

CLEMENTONI CLEMMY baby - Kocky Veselá farma

€ 22.19 € 18.48
Tovar máme skladom!
U vás doma 2. 5. až 3. 5.

Popis

CLEMMY Baby sú veselé kocky vyrobené na motívy farmy. Každý dielik má veľkosť cca 5 x 5 x 5 cm a vyrobený je z mäkkého, gumového, netoxického materiálu, ktorý navyše jemne vonia. Stavebnica obsahuje 12 rôznofarebných kociek a tri zvieratká, ktoré sa dajú stavať na vrcholky stavieb alebo posadiť do traktorku, ktorý je tiež súčasťou balenia.

Táto hračka je ako stvorená pre prvú hru s kockami tých najmenších. Jednotlivé časti možno na seba jednoducho skladať a vytvoriť tak rôzne stavby, komíny, alebo napríklad statok s množstvom zvieratiek. Detičky môžu následne svoje stavby búrať, jednotlivé dieliky olizovať alebo ich hádzať, aby bolo nutné obávať sa úrazu. Hračka je plne umývateľná a ľahko prenosná, preto je možné vziať ju prakticky kamkoľvek.

Táto didaktická hračka slúži k rozvoju motoriky Vášho dieťatka.

Vlastnosti

Kód: 14954
Materiál: Plast
Určenia: Detské
Vek od: 1 rokov

Značka CLEMENTONI

Značka Clementoni pochádza zo spoločnosti s viac ako štyridsiatimi rokmi skúseností. Značka je synonymom kreativity, nadšenie a dôrazu na kvalitu. Z výrobkov firmy Clementoni sú na slovenskom trhu známe hlavne "CLEMMY" kocky, ktoré sú vyrobené z mäkkej netoxické gumy. Tá je zároveň ľahko umývateľná a má ľahkú vanilkovú vôňu. Kocky sú pre deti absolútne bezpečné, a preto sú vhodné ako prvá stavebnica pre najmenších.