Lamaze Ovčí kolotoč nad postieľku

Doprava zadarmo −38 %
Doprava zadarmo
66,69 € 40,70 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 701059

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Kolotoč nad postieľku uľahčuje zaspávanie.

Tento nežný kolotoč s ovečkami má dva módy pre deň a noc. Hrá 3 ukolébavající melódie cez k nočnému zaspávanie a alebo 3 veselé melódie v móde deň .. Hlasitosť možno pritom regulovať. Kolotoč nielen hrá, ale aj jemne svieti. Svetielka svieti do rytmu hudby. Dieťa sa tak cítia bezpečnejšie a učia sa vzťah medzi obrazom a zvukom. Tancujúci a usmievavá ovečky motivujú dieťa sa pokúsiť je ručičkou chytiť.

Náš Ovčí kolotoč bol vytvorený na základe najnovších poznatkov o potrebách detskej relaxácie počas dvadsaťštyrihodinového cyklu. Jedinečná konštrukcia kolotoče tak umožňuje zabavenie dieťaťa v postieľke pri jeho odpočinkových fázach vo dne, rovnako ako jeho uspanie, keď sa zošerí.

V tme pritom najlepšie môže vyniknúť efekt svietiacich efektov kolotoče. Vizuálne vnemy dieťaťa sú potom ešte umocnené počúvaním jemných melódií.

Na batérie 3 x AA. Batérie nie sú vložené.

Vlastnosti

Kód 27158
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov

Značka Lamaze

Lamaze Značka Lamaze inšpiruje zvedavosť detí hravými a vynaliezavými hračkami. Formou hry deti začínajú skúmať a objavovať svoje vrodená nadanie a vy tak môžete oslavovať každý pokrok v ich vývoji. Hračky Lamaze podporujú zdravý rozvoj dieťaťa a urobí z hry radosť pre Vás i Vaše dieťa.