Lamaze Ovečkový kolotoč nad postieľku

Doprava zadarmo −38 %
Na sklade
Doprava zadarmo
66,69 € 40,70 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 701059

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
156 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Kolotoč nad postieľku uľahčuje zaspávanie.

Tento nežný kolotoč s ovečkami má dva módy pre deň a noc. Hrá 3 uspávankové melódie k nočnému zaspávaniu a alebo 3 veselé melódie v móde deň. Hlasitosť možno pritom regulovať. Kolotoč nielen hrá, ale aj jemne svieti. Svetielka svietia do rytmu hudby. Dieťa sa tak cíti bezpečnejšie a učí sa vzťah medzi obrazom a zvukom. Tancujúce a usmievavé ovečky motivujú dieťa sa pokúsiť ich ručičkou chytiť.

Náš ovečkový kolotoč bol vytvorený na základe najnovších poznatkov o potrebách detskej relaxácie počas dvadsaťštyrihodinového cyklu. Jedinečná konštrukcia kolotoča tak umožňuje zabavenie dieťaťa v postieľke pri jeho odpočinkových fázach vo dne, rovnako ako jeho uspanie, keď sa zošerí.

V tme pritom najlepšie môže vyniknúť efekt svietiacich efektov kolotoča. Vizuálne vnemy dieťaťa sú potom ešte umocnené počúvaním jemných melódií.

Na batérie 3 x AA. Batérie sú vložené.

Vlastnosti

Kód 27158
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Vek 0 +
Výška 34,9 cm
Šírka 43,2 cm

Značka Lamaze

Lamaze Značka Lamaze inšpiruje zvedavosť detí hravými a vynaliezavými hračkami. Formou hry deti začínajú skúmať a objavovať svoje vrodená nadanie a vy tak môžete oslavovať každý pokrok v ich vývoji. Hračky Lamaze podporujú zdravý rozvoj dieťaťa a urobí z hry radosť pre Vás i Vaše dieťa.