Play & Go Vak na hračky - červený

€ 35.64
Vypredané

Popis

Deti milujú svoje hračky, rovnako ako hranie s nimi. Ale upratovanie už taká zábava nie je. Objavte unikátny vak na hračky Play & Go, s ktorým neporiadok zmizne ako mávnutím čarovného prútika.

Skvelý vak v červenom prevedení ponúka jednoduché a účinné riešenie pre ukladanie hračiek, pri ktorom si vaše detičky užijú veľa zábavy. Vak Play & Go 2v1 slúži zároveň ako hrací koberec. Meria v priemere 140 cm a je vyrobený z čistej bavlnenej tkaniny. Vak je vybavený šnúrkou na sťahovanie, je ľahko prenosný a vďaka odolnému prevedeniu umožňuje aj skladovanie LEGO kociek, dá sa tiež využiť ako vrece na pláž, do parku, na dovolenku či výlety.

Vaky Play & Go sú vyrobené z prémiovej čistej bavlny podľa svetových štandardov v starostlivosti o životné prostredie.

Video: Vaky Play & Go

Vlastnosti

Kód: classic_red
Určenia: Detské
Vek od: 1 rokov
Vek do: 99 rokov
Materiál: 100% bavlna
Priemer vaku: 140 cm

Značka Play & Go

Belgická kreatívna spoločnosť Play & Go ponúka praktické a farebné produkty pre vás, vaše deti aj váš domov. Kvalitné spracovanie je zárukou dlhej životnosti. Prím hrajú úžasné vaky na hračky, ktoré využijete doma aj na cestách. Sú vyrobené z odolného plátna a k dispozícii v atraktívnych farbách a prevedeniach. Vaky nájdu svoje využitie tiež v škôlkach či herniach. Nechajte sa inšpirovať značkou Play & Go.