Cloud B Hviezdna Lienka

−11 %
Na sklade
32,69 € 28,97 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Premeňte detskú izbičku na nádhernú nočnú oblohu plnú hviezd. Táto rozkošná lienka uľahčí vašim detičkám zaspávanie a pomôže im prekonať prirodzený strach z tmy.

Lienka sedembodková premieta mesiac a hviezdy so 7 skutočnými súhvezdiami na všetky steny aj strop izby, ktoré je ľahké nájsť vďaka premietanému Mesiacu. Svieti v 3 relaxačných farbách - rubínovo červená, zafírovo modrá, smaragdovo zelená. Nechýba jej ani automatické vypnutie po 45 minútach alebo funkcia okamžitého zhasnutia.

Vlastnosti:

  • Nová funkcia: Morfing - plynulá zmena všetkých farieb
  • premieta mesiac a 7 skutočných súhvezdí na všetky steny aj strop miestnosti
  • tri farby hviezd: jasná modrá, jasná zelená a jemne jantárová
  • pancier svieti ukľudňujúcim nočným svetlom
  • automatické vypnutie po 45 minútach
  • príručka s hviezdnou oblohou pre určenie súhvezdí
  • hračka je napájaná 3 ks AAA batérií
  • Ideálne pre vek od 0 rokov i dospelýchVšetky výrobky Cloud B sú vyrobené iba z materiálov vysokej kvality, ktoré prešli prísnym testovaním v certifikovaných laboratóriách. Podľa určeného veku majú atesty na použitie deťmi už od narodenia. Ak chcete bezpečné hračky pre vaše deti, voľte originál Cloud B. Na zdraví detí záleží aj nám. Všetky použité materiály na hračkách sú testované a zodpovedajú norme pre hračky EN71 a nesú označenie CE.

Originálne produkty Cloud B majú záruku 100% kvality a sú bezpečné pre Vaše deti.

Hviezdne hračky porastú s vašimi deťmi, ktoré sa, už ako staršie, môžu naučiť vyhľadať medzi množstvom hviezd na stenách i strope miestnosti súhvezdia, ktorá nájdu na skutočnej nočnej oblohe.

Vlastnosti

Kód CH7353
Určenie Dievčenské
Vek od 0 rokov
Vek do 99 rokov
Rozmery 26,8x22x11,5 cm
Hmotnosť 0,54 g

Značka Cloud B

Cloud B Cloud B je popredným svetovým výrobcom produktov a príslušenstva, ktoré pomáhajú mamičkám aj oteckom s Uspávaním detičiek. Spolok ukľudňujúcich zvieratiek pre harmonický a sladký spánok sa stále rozrastá. Pediatrický výskum potvrdil, že jemné ľubozvučné tóny prispievajú k upokojeniu mysle. Vďaka tomu dosiahnu deti hlbšieho a kvalitnejšieho spánku.