Zazu Tučniak ZOE ružový - MusicBox s bezdrôtovým reproduktorom

Na sklade
30,87 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 1002973002

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Pokojný spokojný spánok a pravidelný odpočinok je pre deti veľmi dôležitý. Niekedy sa však nedarí malá zlobidlo uspať. Nechcú spať, zaspávajú zle alebo sa budia zo spánku. Preto je tu roztomilý tučniak Zoe.

Zoe je prenosný prehrávač, nočné svetlo a reproduktor v jednom. Má 5 naprogramovaných melódií - zvuk tlkotu srdca, vodopádu, zvuky prírody, posluchovou hudbu a tri tradičné uspávanky. Tiež je vybavený bezdrôtovým reproduktorom, vďaka ktorému môže vaše dieťa pri zaspávaní počúvať obľúbené skladby či rozprávky.

Tučniak je veľmi kompaktný, takže ho ľahko pribalíte so sebou aj na prechádzku. Zoe má praktické pútko pre zavesené na akékoľvek miesto (kočík, postieľku, autosedačku, atď.).

Malé nočné svetlo má 2 nastavenia jasu, ktoré pomôžu deťom v tme navodiť vyššiu pocit bezpečia.

Tučniak Zoe sa automaticky vypne po 20 minútach. Okrem toho môžete aktivovať snímač zvuku, ktorý zapne hudbu alebo svetlo, v prípade, že začne vaše zlatíčko v noci plakať.

Hlavné funkcie:

  • Bezdrôtový reproduktor - vďaka technológii Bluetooth a pripojenie mobilného zariadenia získate neobmedzený prístup k hudbe a rozprávkam (špeciálne navrhnutý kanál Zazu Spotify)
  • 5 naprogramovaných melódií - zvuk tlkotu srdca, vodopádu, zvuky prírody, posluchová hudba a 3 tradičné uspávanky.
  • Nočné svetlo s nastavením jasu (jemné x jasné)
  • Snímač zvuku - pri plači sa aktivuje svetlo alebo hudba (snímač zvuku sa aktivuje po cca 3 sekundách plače. Nereaguje ihneď, aby sa Zoe neaktivoval napr. Pri obyčajnom zakašľaní malého dieťaťa.)
  • Nastavenie hlasitosti prehrávania
  • Automatické vypnutie - zvuk a svetlo sa automaticky vypnú po 20 minútach (pri použití bezdrôtového reproduktora je automatické vypnutie deaktivované)
  • Tučniak Zoe funguje na dobíjacie vstavanú batériu

Obsah balenia:

  • Music box ZOE
  • Poztko
  • USB kábel

Video: Zazu Tučniak ZOE

Výrobok je testovaný v súlade s medzinárodnými predpismi.

Vlastnosti

Kód ZA-ZOE-03
Rozmery 16 x 10 x 5 cm
Určenie Dievčenské
Farba Ružová
Vek od 0 rokov

Značka Zazu

Zazu

Pomôžte deťom spoznať čas, so značkou Zazu to bude hračka. Prináša skvelé hodiny a budíky, ktoré vašim ratolestiam pomôžu nielen so vstávaním, ale aj s učením času. Produkty Zazu zatočí aj so strachom zo tmy. Krásna nočná svetielkami zaženú každú nočnú moru. Užite si každodenné režim s úsmevom.