T-tomi Plienkové plavky, modrá auta, veľkosť M

€ 7.96
Tovar máme skladom!
U vás doma 27. 4. až 28. 4.

Popis

T-tomi Plienkové plavky, modrá auta, veľkosť M | Proděti.cz

Plienkové plavky T-tomi v modernom nadčasovom dizajne sú určené pre plávanie bábätiek od 5 do 12 kg. Tieto plavky sú vhodné ako pre novorodenca tak i pre batoľatá a to vďaka jednoduchému systému patentiek u každej veľkosti pomocou ktorých sa požadovaná veľkosť ľahko nastavuje. Vnútorná strana plienkových plaviek je vybavená praktickou sieťkou, ktorá zachytí prípadné "nehody" bábätka vo vode. Veľkou výhodou týchto plienkových plaviek T-tomi je ich ekonomická stránka oproti jednorazovým plienkovým plavkám.

  • vnútorná nepriepustná vrstva PUL
  • praktická vnútorné sieťka
  • postranné patentky pre ešte lepšie nastavenie veľkosti
  • kvalitné spracovanie moderný design ekonomický spôsob plávania - ŠETRÍ VAŠU PEŇAŽENKU
  • Veľkosť S 5-8 kg, M 7-10 kg a L 9-12 kg.

Plienkové plavky spĺňajú požiadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84 / 2001 Zb. o hygienických požiadavkách na hračky a výrobky pre deti do 3 rokov.

Vlastnosti

Kód: TT 1689
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Počet kusov v balení: 1
Vek do: 3 rokov

Značka T-tomi

Značka T-tomi ide vlastnou cestou vo výrobe látkovej výbavičky pre bábätká a batoľatá. V ponuke si vyberiete látkové plienky, osušky, kúpacie žinky a podbradníky, celú ponuku majú v nádherných farbách a vzoroch. Špecialitou sú výrobky z čím ďalej viac populárneho bambusového vlákna. Vlastný na svoje výrobky všetky atesty zaručujúce ich nezávadnosť.