Batolini Softy červená
-10%

Batolini Softy červená

€ 10.36 € 9.27
Vypredané

Popis

Nohavičkové plienky Softy sú ušité z mäkkého bambusu a bavlny, dobre zadržiavajú vlhkosť (majú na sebe jemnú vrstvu polyuretánu), ale odporúčame cez ne používať vrchné nohavičky. Patentky a suché zipsy slúžia na nastavenie veľkosti, to znamená, že ich môžete použiť od narodenia bábätka až do doby, kedy bude chodiť na nočník (cca 3-15 kg). Súčasťou plienky je vkladačka z bambusu.

Vlastnosti

Kód: BatoliniSofty červená
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 2 rokov
Pranie: Peed prvým použitím plienky 2-3x vyperte, aby získali svoju savosť. Plienky možno prať maximálne na 60 stupňov, nevyvárajte ich! Nepoužívejte aviváž, plienky nežehlite!
Materiál : 70% bambus, 30% bavlna, jemná vodeodolná vrstva (polyuretánový záter), vnútro plienky 100% bambusové uhlíkové vlákno, bambusová vkladačka (poťah 70% bambus, 30% biobavlna, vnútro 80% polyester , 20% polyamid). 
Popis : Plienka z bambusu, Jednoveľkostná, pre 3-15 kg

Značka Batolini

Nohavičkové plienky Batolini sú kvalitné, mäkké, dobre zadržiavajú vlhkosť a pre bábätko príjemné na nosenie. Patentky a suché zipsy, ktorými sú opatrené, slúži na nastavenie veľkosti, to znamená, že ich môžete použiť od narodenia bábätka až do doby, kedy bude chodiť na nočník (cca 3-15 kg). Plienky spĺňajú všetky dôležité kritériá pre zdravie bábätka.